Sennik Wanna znaczenie snu

Sennik Wanna

Wanna - znaczenie snu


Wanna pojawiająca się w snach według sennika jest symbolem szczęścia i poprawy sytuacji. Zapowiada odejście od starych schematów lub nieprzyjemnych myśli. Może wskazywać również na zbliżające się oczyszczenie duchowe śniącego, uwolnienie od czegoś, co blokuje lub nie służy.

Biała: widziana w śnie jest symbolem czystości i niewinności. Może zapowiadać uleczenie lub oczyszczenie z czegoś, co ktoś próbował narzucić śniącemu.

Brudna wanna: zapowiedź pogorszenia atmosfery w relacji miłosnej. Czasem jest odczytywana jako zapowiedź hańby, którą sam okryje się śniący.

Brudna woda w wannie: w najbliższym okresie los nie będzie zbyt przychylny. Możliwe kłótnie lub nieporozumienia w relacjach.

Czerwona wanna: zapowiedź ognistej miłości lub krótkiego acz intensywnego romansu. Sen o czerwonej wannie przestrzega, by nie działać pochopnie pod wpływem silnych emocji lub namiętności.

Czysta woda w wannie: zapowiedź zbliżającego się szczęścia oraz pomyślnych wiadomości.

Krew w wannie: zmartwienia, których trudno będzie się pozbyć. Sen o krwi w wannie sennik interpretuje jako konieczność oczyszczenia się od złych emocji i myśli. Śniącemu taki sen zapowiada odnowę, dzięki której uwolni się od obciążeń.

Wanna z pianą – sennik tłumaczy taki sen jako zapowiedź przyjemności.

Nalewać wodę do wanny: Twoja twórczość oraz nietypowe podejście przypadnie do gustu ludziom z Twojego otoczenia. Zapowiedź aprobaty i sukcesu.

Pełna wody: pomyślny znak zwiastujący zadowolenie oraz długie, spokojne życie. Pamiętaj jednak, że rozpoczynanie nowego etapu jest możliwe tylko wtedy, gdy uwolnisz się od przeszłości.

Piana w wannie: zapowiedź przyjemnego spotkania lub zasłużonego odpoczynku.

Przeciekająca wanna: pewne krępujące tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne.

Przepełniona wodą: nawarstwiające się problemy mogą wywołać poczucie przytłoczenia. Niektóre wierzenia podają, że sen o wannie przepełnionej wodą symbolizuje skłonność do wyolbrzymiania i przesady.

Pusta wanna: zapowiedź niekorzystnego okresu zbliżającego się do życia śniącego. Sen może zapowiadać utratę energii do działania, przeciążenie wynikające z poświęcania czasu na sprawy mało istotne, lub zniechęcenie wynikające z nieudanych przedsięwzięć. Według niektórych wierzeń sen o pustej wannie jest zapowiedzią kłopotów w sferze uczuciowej.

Siedzieć w wannie: uważaj, by nie popaść w uzależnienie. Sen o siedzeniu w pustej wannie symbolizuje skłonność śniącego do popadania w nałogi oraz jego brak asertywności w chwilach, w których to konieczne.

Siedzieć w niej z kimś: możliwe, że niebawem będziesz prosić kogoś bliskiego o pomoc. Czasem sen zwiastuje wsparcie, które śniący okaże komuś będącemu w potrzebie.

Tonąć w wannie: nie obawiaj się stawić czoła przeciwnością, które już pojawiły się w Twoim życiu, lub niebawem nadejdą.

Widzieć: symbol pomyślności, zadowolenia, oraz dobrego samopoczucia śniącego. Zapowiada również porządki i zmiany, które należy wprowadzić, by utrzymać równowagę i spokój.

Wielka wanna: powodzenie materialne, osiągnięcie celu. Coś, na czym bardzo Ci zależy dokona się.

Wychodzić z niej: uwolnienie się od przykrości z przeszłości pozwoli zacząć nowe, lepsze życie.

Sennik kąpiel w wannie – interpretacja snu

Kąpać się w wannie: zapowiedź kuracji wynikającej z nieprzyjemnych dolegliwości zdrowotnych. Według innych wierzeń kąpiel w wannie jest zwiastunem poprawy sytuacji i wyjścia na prostą.

Kąpiel w wannie pełnej wody: szczęście, które przyjdzie po ciężkim okresie.

Kąpiel z partnerem: dla osób będących w stałych związkach sen o kąpieli z partnerem jest zwiastunem poprawy w relacji lub dojścia do porozumienia w ważnej sprawie.

Kąpiel w bali: zapowiedź trudności w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania jakiegoś problemu.

Kąpiel w marmurowej wannie: osoby chore mogą liczyć na szybką poprawę zdrowia, dojście do właściwej terapii lub szybkie przyjście efektów leczenia. Dla pozostałych sen o kąpieli w marmurowej wannie jest zapowiedzią dobrych wiadomości lub korzystnego wyniku podjętych przez śniącego działań.

Sennik kąpiel w wannie z kimś – co oznacza taki sen?

Kąpiel w cynkowej wannie: trudność w odejściu od starych przyzwyczajeń, niechęć do wprowadzania zmian, które są konieczne by iść na przód.

Kąpiel w żeliwnej lub emaliowanej: poprawa sytuacji życiowej, powody do radości. Uda się pokonać przeszkody i wejść na nową, lepszą drogę.

Kąpiel z kimś: zachowaj rozwagę w kontaktach z innymi. Sen przestrzega również przed niebezpieczeństwem związanym z niekontrolowanym popędem lub skłonnością do uzależnień.

Kogoś kąpać: nie poświęcaj nikomu przesadnie dużo uwagi lub zaangażowania.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 39%Czas czytania: 5 minutSennikSny na literę W • Wanna


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja