Mojsennik.pl

SENNIK
INTERPRETACJE SNÓW

W jakim czasie sprawdzają się sny?

W jakim czasie sprawdzają się sny? Ilekroć próbuję odpowiedzieć na to pytanie dostaję obuchem w łeb.

To sprawa równie indywidualna co preferowana ilość soli w jajecznicy. Możemy jednak wnioskować na podstawie prowadzonych przez nas analiz, że sny sprawdzają się zależnie od pory, o której śniliśmy. Idąc tym tropem:

Sen w środku nocy

Może sprawdzić się do 7 dni. Często jednak sny w tych godzinach (mniej więcej w połowie drogi naszych marzeń sennych) zawierają także zlepek naszych czynności, rozmów czy uczuć z ostatnich dni. Choć to niewykluczone, ciężko jednoznacznie stwierdzić, że te mają większe znaczenie.

Sen śniony nad ranem

Może sprawdzić się nawet w ciągu 2-3 dni. Powiedzmy „sny prorocze”. Do dziś pamiętam sen dosłownie sprzed pół godziny do budzika, w którym przyszedł do mnie koń (zajrzał przez okno do mojej sypialni). Gdy poszedłem do pracy okazało się, że ten koń zostanie uśpiony ponieważ złamał kopyto. Nikt mi nie powie, że to przypadek.

Sen w chwilę po zaśnięciu

Takie sny mogą sprawdzić się już następnego dnia, i często są przestrogą przed podjęciem decyzji, wyjazdem czy ważną rozmową. Rzadko są to sny prorocze, raczej są przestrogą. Warto sprawdzać ich interpretacje na Mojsennik.pl

 

W jakim czasie sprawdzają się sny

Zdjęcie przedstawia reakcję osoby sprawdzającej interpretacje snu na Mojsennik.pl Zdjęcie pochodzi z Pexels.com

 

Dlaczego niektóre sny się nie sprawdzają?

Prawdopodobnie wynika to z faktu, że coś w życiu uległo zmianie. Nad ranem rozlała się kawa przez co spóźniliśmy się o kilka chwil na spotkanie. Takie sytuacje mają miejsce co dzień, a zwykle nie zwracamy na nie uwagi. Podobnie jest z wróżbami. Wróżbita stawiający karty, przedstawia możliwy rozwój wydarzeń w tym momencie, to co będzie dalej zwykle jest zależne od nas chyba, że wynika z karmy lub przeznaczenia. Dobry wróżbita powie, czy dana sytuacja musi się wydarzyć, czy może uda się jej uniknąć. Czasem wystarczy zmienić plany na wieczór, pójść na spotkanie na którym poznamy nowe osoby, to wszystko ma wpływ na to, jak będzie wyglądał następny dzień, a także może mieć duży wpływ na to, jak będzie wyglądała przyszłość.

WIĘC W JAKIM CZASIE SPRAWDZAJĄ SIĘ SNY?

Ogólnie odpowiedź na pytanie w jakim czasie sprawdzają się sny brzmi: do 7 dni od danego snu.

Pomimo powszechnego uznania, iż sny mogą przepowiedzieć przyszłość (np. ujrzenie trumny z nieboszczykiem – śmiertelny wypadek, wieniec z wosku mieć na głowie – zła nowina), naukowcy są przekonani, iż okres snu jest momentem segregowania pamięci ludzkiej (również elementów pamięci podświadomej) w którym obrazy senne powstają na bazie przeżytych sytuacji i emocji. Znajdź swoje znaczenie snów.

PRZEJDŹ DO DALSZEJ CZĘŚCI

POPULARNE SNY

OSTATNIO DODANE INTERPRETACJE