W jakim czasie sprawdzają się sny?

W jakim czasie sprawdzają się sny?

To sprawa równie indywidualna co preferowana ilość soli w jajecznicy. Możemy jednak wnioskować na podstawie prowadzonych przez nas analiz, że sny sprawdzają się zależnie od pory, o której śniliśmy. Idąc tym tropem:

Kiedy sprawdzają się sny śnione w środku nocy?

Może sprawdzić się do 7 dni. Często jednak sny w tych godzinach (mniej więcej w połowie drogi naszych marzeń sennych) zawierają także zlepek naszych czynności, rozmów czy uczuć z ostatnich dni. Choć to niewykluczone, ciężko jednoznacznie stwierdzić, że te mają większe znaczenie.

Sen nad ranem – kiedy się sprawdzi?

Może zrealizować się nawet w ciągu 2-3 dni. Powiedzmy „sny prorocze”. Do dziś pamiętam sen dosłownie sprzed pół godziny do budzika, w którym przyszedł do mnie koń (zajrzał przez okno do mojej sypialni). Gdy poszedłem do pracy okazało się, że ten koń zostanie uśpiony ponieważ złamał kopyto. Nikt mi nie powie, że to przypadek.

Sen śniony w chwilę po zaśnięciu

Takie sny mogą sprawdzić się już następnego dnia, i często są przestrogą przed podjęciem decyzji, wyjazdem czy ważną rozmową. Rzadko są to sny prorocze, raczej są przestrogą. Warto sprawdzać ich interpretacje na Mojsennik.pl. Pamiętaj, że Twoja intuicja jest najlepszym drogowskazem.

W jakim czasie sprawdzają się sny

Zdjęcie pochodzi z Pexels.com

Dlaczego niektóre sny się nie sprawdzają?

Prawdopodobnie wynika to z faktu, że coś w życiu uległo zmianie. Nad ranem rozlała się kawa przez co spóźniliśmy się o kilka chwil na spotkanie. Takie sytuacje mają miejsce co dzień, a zwykle nie zwracamy na nie uwagi. Podobnie jest z wróżbami. Wróżbita stawiający karty, przedstawia możliwy rozwój wydarzeń w tym momencie, to co będzie dalej zwykle jest zależne od nas chyba, że wynika z karmy lub przeznaczenia. Dobry wróżbita powie, czy dana sytuacja musi się wydarzyć, czy może uda się jej uniknąć. Czasem wystarczy zmienić plany na wieczór, pójść na spotkanie na którym poznamy nowe osoby, to wszystko ma wpływ na to, jak będzie wyglądał następny dzień, a także może mieć duży wpływ na to, jak będzie wyglądała przyszłość.

Kiedy sen się sprawdzi?

Ogólnie odpowiedź na pytanie w jakim czasie sprawdzają się sny brzmi: do 7 dni od danego snu. Należy pamiętać, że pomimo powszechnego uznania, iż sny mogą przepowiedzieć przyszłość (np. ujrzenie trumny z nieboszczykiem – śmiertelny wypadek, wieniec z wosku mieć na głowie – zła nowina), naukowcy są przekonani, iż okres snu jest momentem segregowania pamięci ludzkiej (również elementów pamięci podświadomej) w którym obrazy senne powstają na bazie przeżytych sytuacji i emocji. W niektórych przypadkach sny mogą sprawdzić się dużo później niż zwykle. Mówimy o sytuacji, w której sen zrealizuje się w ciągu 3 miesięcy czy nawet roku – wówczas mamy do czynienia z długoterminową przepowiednią. Te jednak nie zdarzają się często, ale warto zapisywać swoje sny np. w księdze snu na stronie Mojsennik.pl

Sen a faza księżyca

Czas w jakim Twój sen może się zrealizować może być uzależniony od aktualnej fazy księżyca. Księżyc i jego odległość od ziemi wpływa na nas, nasze ciała i umysł w znacznym stopniu, dlatego warto poznać kilka reguł, które rządzą naturą. Szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na cztery poniższe zagadnienia:

Uświadomienie sobie wpływu położenia naszego naturalnego satelity na nasze sny może zmienić nasze spojrzenie na to, o czym śnimy. Możesz przeczytać więcej o wpływie księżyca na magiczne działania na stronie Mojksiezyc.pl. Rozwinięcie już niebawem…

Sny a magiczne działania

Jeśli zajmujesz się magią, na pewno wiesz, że zarówno faza księżyca, jak i sny mogą znacznie wpłynąć na wynik Twoich działań. Senniki  interpretują marzenia nocne dla osób niepraktykujących magię. Co jednak w sytuacji, w której jesteś praktykiem? Miejmy nadzieję, że już niebawem odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w naszej wyszukiwarce snów.

Ogólnie jednak każdy sen, zarówno śniony nad ranem jak i na początku naszej nocnej podróży dla osób pracujących z magią powinien mieć znaczenie. Warto prowadzić księgę snów, lub chociaż w świadomy sposób podchodzić do wyśnionych marzeń. Zachęcam do poświęcenia każdego poranka kilka chwil na własną interpretację oraz analizę tego, co wykonywaliśmy w ostatnim czasie, i jak sny mogą wiązać się z wykonywanymi działaniami. Dołącz do grupy Interpretacji  snów serwisie Facebook klikając tutaj

PRZEJDŹ DO DALSZEJ CZĘŚCI