Sennik Woda znaczenie snu

Woda

Sennik Woda - znaczenie snu w senniku online.
Co oznacza sen Woda? Poznaj interpretację.

Woda według sennika w zależności od jej wyglądu jest znakiem pozytywnym i niosącym zmiany. Czysta i przejrzysta to dobry znak, w każdym przeciwnym razie oznacza trudy i przeszkody.

Bać się wody: nerwowy charakter.

Brnąć w niej: niebezpieczeństwo.

Brudna w słoiku: przykrości z pozytywnym zakończeniem.

Butelkowana: powróci dawna energia.

Czarną lub ciemną widzieć: pułapka.

Czerpać wodę ze źródła: kierując się doświadczeniem innych lub wiedzą, którą ktoś Ci przekaże podejmiesz odpowiednie decyzje przynoszące radość i spokój w przyszłości.

Chodzić po wodzie: sukces w planach. Przejmiesz kontrolę nad biegiem wydarzeń, lub pokonasz przeszkody stające Ci na drodze do sukcesu. Sen o chodzeniu po wodzie zapowiada również wsparcie z Góry, które w najbliższym czasie będzie mocno odczuwalne.

Falująca tafla wody: czas kłopotów i zmartwień powoli odchodzi w zapomnienie. Niebawem wejdziesz w nowy etap, który przyniesie Ci wiele zadowolenia. Plany mogą się powieść.

Gładka powierzchnia wody: beztroska.

Gorąca: zmartwienie, problemy w przyjaźniach.

Gotująca się: masz gorący temperament.

Kąpać się w brudnej: zachowaj ostrożność.

Mętna:  zagrożenie, choroba.

Nosić wodę: nieprzemyślane decyzje przyniosą wiele trudów w przyszłości.

Oparzyć się: przez nieuwagę coś stracisz.

Płynąca woda: aby coś uzyskać, musisz się poświęcić.

Pływać w rzece lub jeziorze: zbliżające się niebezpieczeństwo.

Pić: otrzymasz pomoc.

Przyglądać się wodzie: sennik interpretuje ten sen jako próbę ukrycia przed samym sobą pewnych aspektów, które należy przepracować. Jeśli problemy z przeszłości powracają, czas rozliczyć się z nimi raz na zawsze.

Rozlać: uważaj by nie podjąć pochopnej decyzji.

Rzeka wypływa z domu: władza nad innymi.

Rzeka wpływa do domu: przybędzie bogacz.

Sodowa: zadowolenie.

Szum wody słyszeć: powrót osoby z przeszłości. Sen o szumie wody to także zwiastun radości, które niebawem spotkają śniącego.

Święcona: potrzeba zmycia z siebie win i oczyszczenia.

Tryskającą wodę widzieć lub zostać przez nią zmoczonym: nagłe szczęście lub niespodzianka.

Uciekać przed wodą: zaczniesz tłumić swoje emocje.

Utonąć w niej: dopadnie Cię dużo zmartwień.

Wzburzona: zbliża się nerwowy czas.

Widzieć w niej odbicie: ostrożnie z zaufaniem.

Wpaść do wody: pojawią się problemy, jeśli była zimna – zdrowie i dobrobyt.

Wpaść do niej i nie móc wyjść: uważaj na sytuacje bez wyjścia.

Wjechać w brudną i wyjechać w czystej: skończą się nieszczęścia.

Zamarznięta: bycie oschłym blokuje Cię w czerpaniu radości z życia.

Zielona: rozczarowanie w sprawach miłosnych.

Zimna lub czysta: szczęście, dobrobyt.

Sen o wodzie może mieć różne znaczenia i interpretacje, w zależności od kontekstu snu i indywidualnych doświadczeń śniącej osoby. Niektóre z częstych interpretacji dotyczących snów o wodzie to:

Emocje: Woda w snach często symbolizuje emocje i uczucia, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Sen może odzwierciedlać nasz stan emocjonalny lub nasze poczucie niepokoju.

Transformacja: Woda jest często uważana za symbolem przemiany i odnowy. Sen o wodzie może wskazywać na konieczność przekształcenia nas samych lub naszej sytuacji.

Siła i stabilność: Woda jest często uważana za symbol siły i stabilności. Sen może odzwierciedlać nasze poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie.

Zagrożenie i niebezpieczeństwo: Woda w snach może również symbolizować zagrożenie i niebezpieczeństwo. Sen może wskazywać na nasze obawy lub niepokoje.

To tylko kilka z wielu interpretacji snów o wodzie. Ostateczne znaczenie snu zależy od kontekstu snu i doświadczeń snującej osoby.

Znaczenie snu woda – sennik

Sen o wodzie jest jednym z najczęściej powtarzających się snów towarzyszących nam od pierwszych senników. Codzienny kontakt z wodą w rożnej postaci dodatkowo zwiększa jej wartość w naszych snach. Jej wygląd w marzeniach sennych jest zatem bardzo istotny – czy była zimna, ciepła, czysta? Najczęściej zimna i czysta woda zwiastuje oczyszczenie, powodzenie i napływający spokój – tutaj jednak warto zauważyć, że sen o stojącej, zimnej wodzie nie jest aż tak pozytywny jak sen o płynącej. Wynika to z prostego porównania do stagnacji. Co z tego, że czeka na nas szczęście, nowa miłość czy lepsza praca jeśli stoimy w miejscu. Warto wziąć pod uwagę te słowa interpretując sny o wodzie.

Czy jednak woda może mieć złe lub negatywne znaczenie dla śniącego? Jak najbardziej. Wszelka brudna, mętna czy gotująca się woda będzie symbolizować zmartwienia, choroby lub przykrości. Ponad 70% ciała ludzkiego składa się z wody. To, czy krąży w nas czysta, czy brudna ma zatem duże znaczenie (porównanie). Brudna woda widziana w śnie jest zatem symbolem niepokoju – coś idzie nie w tą stronę, w którą powinno. Ktoś zanieczyszcza ją w śnie? Zatem wiadomo, że spotkamy się z przeciwnościami postawionymi przez kogoś wrogo nam nastawionego.

Wszystkie sny i interpretacje snów o wodzie należy dokładnie przeanalizować. Warto również zwrócić uwagę, jak często ten symbol pojawia się w snach. Należy pamiętać, że deszcz, lód, rosa czy śnieg to również woda występująca pod różnymi postaciami – poznanie ich interpretacji ma więc spore znaczenie w analizie całego snu.

Zobacz post na naszej stronie Facebook o tej interpretacji snu

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 64% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


64