Sennik Piana znaczenie snu

Piana

Sennik Piana - znaczenie snu w senniku online

Piana widziana w śnie według sennika może symbolizować silne emocje, które niebawem w nieodpowiednim momencie mogą ujrzeć światło dzienne. Inne wierzenia podają, że piana według sennika to zwiastun problemów w związku.

Chemiczna: dwie drogi, przed którymi staniesz. Wielka wygrana lub całkowita porażka.

Dotykać: Twoje oczekiwania nie zawsze spotkają się w odpowiedzią, na którą czekasz.

Jeść: zaproszenie na spotkanie w miłym towarzystwie. Z drugiej strony sen przestrzega przed łatwowiernością i naiwną wiarą w czyjąś zmianę.

Jeść coś z pianą: popadanie we własne wyobrażenia przysporzy Ci niejednokrotnie zawodu.

Kąpiel w wodzie z pianą: przestroga przed oszustwem lub zdradą. Niepewne uczucia, niestabilność w związku.

Morska: na swojej drodze napotkasz przeciwności. Twoje zachowanie może również negatywnie odbić się na rodzinie lub znajomych. W snach kobiet morska piana według sennika zdradza, że pójdziesz w złym kierunku.

Sen o pianie sugeruje, by w pewnych okolicznościach skupić się na własnych odczuciach oraz intuicji. Jeśli nie wiesz co robić, a otoczenie daje sprzeczne sygnały – wsłuchaj się w siebie.

Piana mydlana: praca nad własną emocjonalnością pomoże ustabilizować kontakty z otoczeniem.

Pianę z ust widzieć: wskazuje na irracjonalne zachowanie lub pomysły oderwane od rzeczywistości.

Piana z białek: w Twoim otoczeniu dużo zawiści i nieszczerości. Sen o pianie z białek to też brak szacunku, z którym niebawem się spotkasz.

Piana z fermentacji: masz odpowiednie wsparcie, ktoś nie przestaje wierzyć w Ciebie lub Twoje umiejętności. Możesz spodziewać się wiadomości dotyczącej członka rodziny.

Piana z piwa: zapowiedź zbliżającego się konfliktu z otoczeniem, lub odczuwalne pogorszenie stosunków. Według innych wierzeń sen o pianie z piwa zapowiada czas spędzony w dobrej atmosferze.

Piana z wody: niestabilność, chwilowe szczęście, złudne poczucie osiągnięcia celu.

Piana ze słoniny: nadchodzące zadowolenie i dobrobyt. Możliwe, że w krótkim czasie zyskasz uznanie.

Piana z masła: przyjrzyj się swojemu otoczeniu oraz rodzinie. Być może dzieje się coś istotnego, co umyka Twojej uwadze.

Pieniąca się mocno: nie pozwól tłumić w sobie emocji, ponieważ mogą eksplodować w nieodpowiednim momencie.

Sennik interpretuje pianę pojawiającą się w snach jako konieczność zaakceptowania rzeczywistości takiej, jaką ona jest. Należy zrezygnować ze złudnych wyobrażeń.

Ubijać ją: przestroga przed fałszem i obłudą w znajomościach. Możesz spotkać się z nieszczerością.

Wanna z pianą: niebawem przyjdzie poprawa.

Sennik piana – znaczenie snu

Widzieć: brak stabilności w relacjach, niepewne słowa, niejasna przyszłość. Problem z przeszłości może powrócić. Pamiętaj również, że wszystkie ziemskie dobra i wartości mogą przeminąć. Sen o pianie to też symbol potrzeb śniącego do doznawania nowych uczuć, emocji czy doświadczeń. Piana według sennika to także zachęta dla osób samotnych, by częściej wychodzić do ludzi. Sen jest również przestrogą przed chorobą bakteryjną.

Wyjść z morskiej piany na ląd: spotka Cię szczęście, uwolnienie od problemów, lub wyjście na prostą.

Zbierać: Twoje działania lub starania okażą się bezwartościowe. Czasem sen zwiastuje poznanie prawdy o kimś, lub o czymś.

Zwierzę toczące pianę z pyska: zdenerwowanie, agresja. Sen przestrzega przed pochopnym działaniem podpartym niewłaściwymi emocjami.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 6% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


6