Sennik Żółw znaczenie snu

Żółw

Sennik Żółw - znaczenie snu w senniku online

Żółw widziany w śnie jest zwiastunem nadchodzącego spokoju oraz radości związanej z możliwością odpoczynku. Sennik interpretuje żółwia jako symbol mądrości, zdobywanych doświadczeń, a także wytrwałego dążenia do celu.

Chowający kończyny: zachęta do medytacji, oraz większego skupienia się na własnym wnętrzu. Należy pamiętać, że modlitwa lub medytacja działa jak ochronna tarcza, oraz pozwala znaleźć rozwiązania w trudnych chwilach.

Goniący Ciebie: ukrywanie się przed odpowiedzialnością i działaniem nie pomoże rozwiązać problemów. Sen o żółwiu, który goni Ciebie w śnie jest zachętą do podjęcia działań i stawienia czoła wyzwaniom, które szykuje Ci los.

Jeść go: niebawem otrzymasz od losu szansę, którą warto wykorzystać. Jeśli w Twoim życiu pojawiła się już jakaś nowa opcja, którą rozważasz, pospiesz się – w takiej sytuacji sen przestrzega przed utratą jej.

Jeść ich jaja: spodziewaj się wielu trudności stających na Twojej drodze do spełnienia.

Leżący na plecach: Twój codzienny spokój zostanie zburzony przez wydarzenie, które niebawem będzie miało miejsce. Możesz poznać tajemnicę, która wywróci Twoje dotychczasowe schematy. Pamiętaj jednak, że prawda choć czasem bywa trudna, pozwala podejmować lepsze decyzje, oraz lepiej rozumieć otaczający świat. Sen o przewróconym żółwiu przestrzega również przed nieprzemyślanym zachowaniem.

Lądowy: zapowiedź długiego i spokojnego życia.

Sennik żółw znaczenie ogólne – korzystaj z wiedzy i doświadczenia osób, które są wokół Ciebie.

Mieć: podstępem dojdziesz do celu. Sen o posiadaniu żółwia zapowiada również oziębłość oraz niechęć do okazywania własnych emocji.

Martwy: utrata dobrej opinii w oczach osoby, której wiele zawdzięczasz.

Morski: bez trudu pokonasz wszystkie przeszkody stające na drodze do osiągnięcia celu. Sen o morskim żółwiu zapowiada także ciekawe wydarzenia, które niebawem będą miały miejsce w Twoim życiu.

Pływające żółwie: nieoczekiwana zmiana. Wydarzenia, których nikt nie przewidział przyniosą zadowolenie. Zrządzenie losu, któremu należy się poddać.

Pustą skorupę widzieć: zacznij na nowo wyznaczać sobie cele, do których realizacji będziesz dążyć.

Pływający: trud i ciężka praca przyniosą Ci zadowolenie, oraz poczucie spełnienia.

Schowany w skorupie: utrata poczucia bezpieczeństwa lub niezależności. Strach przed podejmowaniem decyzji spowoduje, że utkniesz w miejscu.

Widzieć: korzystaj z pomocy i wiedzy osoby, która od dawna wspiera Ciebie w Twoich działaniach. Pamiętaj, by nie brać na siebie zbyt dużo odpowiedzialności.

Wiele żółwi: uważaj na pochlebstwa. Sen przestrzega przed fałszem ze strony osób, które nie mają czystych intencji wobec Ciebie, lub wykonywanej przez Ciebie pracy.

Wodny: plany bez włożenia wysiłku w ich realizację nie powiodą się.

W wodzie: poddaj się wydarzeniom, które będą miały miejsce.

Zabić: przez lekkomyślne zachowanie utracisz zaufanie ważnej dla Ciebie osoby.

Zatrzymać go: odetnij się od materialistycznych przekonań.

Zupa żółwiowa: niemoralne zachowanie, które jednak przyniesie przyjemności.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 6% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


6