Sennik Trzy znaczenie snu

Trzy

Sennik Trzy - znaczenie snu w senniku online

Trzy – cyfry w snach
Znaczenie numerologiczne trójki pojawiającej się w marzeniach sennych

Trójka reprezentuje urodę, radość, szczęście, zabawę, pomyślność, flirt, kontakty towarzyskie.
Jest związana ze zdolnościami artystycznymi i licznymi talentami, zapewne poprzez poczucie piękna i chęć zabawy.

Miłość, romanse i związki z innymi ludźmi są także domeną tej liczby, dlatego osoby z „mocną” Trójką z łatwością wchodzą w relacje z innymi.

Numerologiczne Trójki bardzo lubią błyszczeć i zachwycać otoczenie. Domagają się uwagi, lubią być ośrodkiem zainteresowania, bardzo cieszą je wszelkie pochlebstwa. Są niezwykle żywotne, aktywne, dynamiczne, pełne energii. Są elokwentne.

Trójki potrafią oczarować innych swoimi opowieściami. Negatywnie przybiera to czasem formę gadulstwa i zalewania innych morzem zupełnie niepotrzebnych słów. Bywa, ze niespokojna i niestała natura powoduje szukanie wyłącznie rozrywek, a wówczas wyjątkowe talenty i twórcze możliwości mogą zostać roztrwonione. Albo zamienione w dążenie tylko do wygody i luksusu.

W sprawach zawodowych Trójki maja zazwyczaj sporo szczęścia i łatwo osiągają to, czego chcą. Nie mają więc wiele okazji do rozwijania siły charakteru i pracowitości. Często zarzucają podjęte działania i projekty w połowie i wpadają w schemat „nie doprowadzania do końca”. Słomiany zapał równie często stoi na przeszkodzie do osiągnięcia konkretnego sukcesu.

Cyfra trzy w snach według Marii Coupal

Koncepcja, idea. Symbolizuje moc duchową, pojmowanie prawdy. Inteligencja i harmonia. Wszystko, co kiełkuje w umyśle. Formą geometryczną jest trójkąt, który oznacza harmonię pomiędzy inteligencją, emocjonalnością i wolą. Nie prowadzi do realizacji, tylko do koncepcji.

Podstawowa interpretacja cyfry trzy w senniku

Pisanie trójki w śnie: to zwiastun ciekawych wydarzeń i nowych możliwości. Czasem cyfra numer trzy pojawiająca się w snach przestrzega, przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do osób, wobec których podstawy zaufania już zostały nadszarpnięte.

Widzieć cyfrę trzy: oznacza pogodę ducha, oraz nadchodzącą radość.

Cyfra była zniekształcona lub nieczytelna: ktoś może zaburzyć Twoje plany. Nie poddawaj się jednak łatwo. Mimo trudności Twoje zamiary się powiodą.

Dołącz do grupy Interpretacji snów na Facebook

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 5% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


5

Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /profiles/a/ad/add/addmymedia/mojsennik.pl/wp-content/themes/OneView/inc/aside.php on line 1145