Sennik Szuflada znaczenie snu

Szuflada

Sennik Szuflada - znaczenie snu w senniku online.
Co oznacza sen Szuflada? Poznaj interpretację.

Szuflada pojawiają się w snach oznacza tajemnicę lub brak gotowości na zmiany.
Może oznaczać też ważne dla nas informacje, oraz sugerować zmianę podejścia.


Widzieć szufladę:
porządek przyniesie ci dochód. Oznacza także tajemnice skrywane przed najbliższymi, lub przez najbliższych. Może też zwiastować chorobę, która lada moment się ujawni.

Otwarta: zwróć większą uwagę na to, przed kim dzielisz się swoimi tajemnicami. Może też oznaczać ujawnienie tajemnicy lub niespodziewane wiadomości zmieniające poglądy. Jest też symbolem próżnych starań o zmianę.

Nie móc jej otworzyć: poprawa sytuacji lub wiedza jest przed Tobą blokowana. Być może umyka Ci coś istotnego, co mogłoby zmienić Twoje życie.

Szuflada w snach zakochanychjeśli ją otwieramy możliwe, że dowiemy się prawdy o osobie którą darzymy uczuciami, lub poznamy jej drugą stronę.

Zamknięta szuflada: zwiastuje kłótnie, tajemnice, lub skrywane uczucia, także niechęć do dzielenia się swoimi prawdziwymi intencjami.

Otworzyć pustą: złudne nadzieje lub kradzież. Także wszelkiej maści oszustwa i krętactwo, które zostanie ujawnione.

Brudna w środku: może mówić o stratach przez czyjąś nieuwagę lub bezmyślność. Wskazuje także na toksyczność w relacjach.

Kilka szuflad: w istotnych sprawach zdaj się na siebie i swoją intuicję.

Zepsuta: efekty działań lub decyzji mogą okazać się odwrotne od zamierzeń.

Nowa szuflada: obecne działania mogą wpłynąć niekorzystnie na przyszłość.

Malować ją: w zależności od użytych kolorów, zwiastuje odrodzenie lub pogorszenie w relacjach. Kolory ciepłe i czyste zwiastują pozytywne zmiany, natomiast ciemne i zimne mogą wskazywać na pogorszenie i zakłopotanie.

Szuflada z bielizną: zwróć uwagę na lojalność i szczerość w Twoim związku. Dla osób samotnych przestroga przed pochopnym ocenianiem nowo poznanych osób.

Sprawdź nasz Fanpage w serwisie Facebook

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 4% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


4