Sennik Sześć

Sześć

Sennik Sześć - znaczenie snu


Sześć – cyfry w snach
Znaczenie numerologiczne szóstki pojawiającej się w marzeniach sennych

Szóstka jest delikatna i pełna subtelności. Skłania się ku współpracy, przyjaźni, i harmonii. Lubi ludzi i stara się im za wszelką cenę pomagać. Zazwyczaj towarzyszy nam jako aspekt rodzinny, który odpowiada za tworzenie domowego ogniska, bliskość i opiekę. Chętnie udziela pomocy. Z taką liczbą pochylamy się nad każda żywą istotką, która potrzebuje naszego wsparcia.

Numerologiczna Szóstka sama w sobie jest jedną z najpiękniejszych liczb, ponieważ reprezentuje miłość, odpowiedzialność, opiekuńczość, troskę o innych. Na minus niestety – daje się często wykorzystywać, ponieważ wzrusza ją trudna dola każdego człowieka. Nadmiernie przy tym przejmuje się drobiazgami i zamartwia za innych ich sprawami. Potrafi tez niepotrzebnie wtrącać się w cudze życie.

Wibracja ta kocha piękno, wygodę i luksus. Otacza się komfortem i ładnymi rzeczami. Często bywa kolekcjonerem. Ma bardzo dobry gust, zna się na elegancji i wystroju wnętrz. Zazwyczaj posiada liczne talenty artystyczne, a co najmniej jest znawcą sztuki. Czasem poddaje się lenistwu i pasywności, ponieważ jako istota bezkonfliktowa nie chce i nie lubi walczyć o nic.

Romantyczna i sentymentalna szóstka, bywa nieprzygotowana na trudności, jakie niesie życie. Tym bardziej, że często jest przepełniona kompleksami. Bardzo emocjonalna lubi wyolbrzymiać problemy. Miłość i związek miłosny także jest domeną tej liczby.

Cyfra sześć w snach według Marie Coupal

Opozycja wobec niebiańskiej harmonii. Brak zdecydowania w miłości. Symbolizuje trudny wybór we wszystkich nierozsądnych pasjach. Wahanie i dwoistość duszy i umysłu, pragnienia i rozumu. Jest próbą między dobrem a złem, między Bogiem a człowiekiem. Jej formą geometryczną jest gwiazda sześcioramienna, pieczęć Salomona.

Podstawowa interpretacja cyfry sześć w snach

Pisanie szóstki w śnie: unikaj plotek a zachowasz stabilność w przyszłości.

Widzieć cyfrę sześć: nie popadaj w przesadne fantazjowanie.

Cyfra sześć była zniekształcona lub nieczytelna: ktoś obrazi Ciebie lub Twój pomysł.

Dołącz do grupy Interpretacji snów na Facebook

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Polub lub udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 10% Czas czytania: 2 minuty SennikCyfry w snachSny na literę S • Sześć


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja