Sennik Strzykawka

Znaczenie snu Strzykawka w polskim senniku.
Co oznacza sen Strzykawka? Przeczytaj interpretację snu.

Strzykawka pojawiająca się w snach jest symbolem życia seksualnego śniącego, zdrowia członków rodziny lub Twojej sytuacji finansowej.

Widzieć: przypomnienie o obowiązkach oraz przestroga przed przeciążeniem fizycznym lub psychicznym. Widok nowej może też zwiastować zmianę w pracy, poprawę warunków lub uznanie.

Pobierać komuś krew: wkrótce zrozumiesz koszt jaki przyjdzie zapłacić za czyjąś pomoc lub wsparcie. Sen zwiastuje też niespodziankę obarczoną czyjąś stratą lub nieszczęściem.

Brudna strzykawka: zakłopotanie wynikające z nieprzewidzianych wydarzeń. Uważaj na plotki i pomówienia. Warto zwrócić uwagę na stan zdrowia w najbliższym czasie.

Strzykawka z igłą: Twoje relacje z otoczeniem mogą ulec pogorszeniu. Zważaj na słowa, a unikniesz wrogów i nieprzyjemnych sytuacji.

Potłuczona lub pęknięta: sen ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony wskazuje na rychłe rozwiązanie problemów lub odejście kłopotów, z drugiej jednak może wskazywać na trudności, które pojawią się na drodze do realizacji celu.

Pusta nieużywana: dobre zdrowie, finansowa satysfakcja.

Z narkotykiem: uważaj na oszustwa, w nieprzewidzianych sytuacjach zachowaj zimną krew, nie daj się ponieść emocjom.

Mieć pobieraną krew: ktoś poprosi Cię o przysługę.

Widzieć dużo strzykawek rozrzuconych na podłodze: jeśli były nowe lub w opakowaniu, sen zwiastuje dobry okres oraz możliwości. W śnie, w którym były brudne lub zużyte możesz paść ofiarą czyiś intryg lub czekają Cię zawirowania na wielu płaszczyznach.

Kupować w aptece: grono wiernych przyjaciół.

Dołącz do grupy Interpretacja snów Mojsennik.pl


lub


TAGI

Znaczenie snu Strzykawka, Sennik Strzykawka, Strzykawka interpretacja snu, Sen Strzykawka co oznacza
Powiązane sny

Sennik - często szukane

Ostatnio przeglądane

Nowe interpretacje snów w senniku

Sennik alfabetyczny

Cyfry w snach

DZIŚPiątek, 27 maja 2022r. Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny Wszystkiego najlepszego życzy Mojsennik.pl!