Sennik Skazaniec znaczenie snu

Skazaniec

Sennik Skazaniec - znaczenie snu w senniku online

Skazaniec pojawiający się w snach zapowiada zbliżające się kłopoty i zmartwienia, które na jakiś czas wprowadzą niepokój do życia śniącego.

Być skazańcem: nie dawaj otoczeniu powodów do plotkowania na Twój temat. Jeśli je usłyszysz, brak reakcji będzie najlepszym rozwiązaniem – w przeciwnym razie staniesz się pogorszysz sytuację. Uważaj również na swoje postępowanie, by nie stać się obiektem drwin.

Kłócić się z nim: staniesz przed podjęciem trudnej decyzji, wobec której będziesz mieć sporo wątpliwości. Sen o kłótni ze skazańcem zwiastuje bowiem konieczność wybrania „mniejszego zła” – na Twojej decyzji ktoś ucierpi, od Ciebie będzie zależało kto, i jak bardzo. W wyborze choć będzie trudny, kieruj się logiką.

Niesprawiedliwie skazany: Twoi wrogowie skutecznie Ci zaszkodzą. Nie zdradzaj swoich planów, ktoś z bliskiego otoczenia może przekazać informacje o Twoich zamiarach osobie, które wykorzysta to przeciwko Tobie. Sen o niesprawiedliwie skazanej osobie to również przestroga przed nieprawdziwymi informacjami, które mogą do Ciebie dotrzeć. Zwróć uwagę na intencje osób ze swojego otoczenia, oraz ich postawę wobec Ciebie.

Partner lub partnerka skazana: sen wskazuje na wątpliwości uczuciowe w relacji. Jeśli śnisz o byłym partnerze w ubraniu skazańca, wkrótce możesz dowiedzieć się czegoś z okresu waszej relacji, co zmieni Twoje spojrzenie na byłego partnera lub partnerkę i rozwieje towarzyszącą niepewność.

Przechodzący obok: brak zdecydowania i pewności w działaniu spowoduje, że wciąż będziesz wracać do podjętych przez Ciebie decyzji rozważając, czy w tej sytuacji można było postąpić inaczej. Jeśli stoisz przed podjęciem ważnej decyzji, rozważ różne scenariusze, skonsultuj to z kimś, kto pomoże rozważyć za i przeciw.

Rozmawiać ze skazańcem: jest nadzieja na poprawę sytuacji w Twoim życiu, i zakończenie trudnego okresu. Jeśli od pewnego czasu ważne dla Ciebie sprawy wydawały się nie mieć końca, wkrótce pasmo problemów odejdzie. Nie poddawaj się, zyskasz siłę i odwagę do stawienia czoła problemom. Rozmowa ze skazańcem może również zwiastować sytuację, w której ktoś będzie oczekiwał Twojej pomocy, co z pewnych przyczyn spowoduje Twój dyskomfort.

Sen o skazańcu przestrzega również przed odmową wobec Twoich zamiarów lub twierdzeń. Nie poddawaj się jednak – mimo trudności postawisz na swoim.

Ułaskawienie skazańca: sen przestrzega przed zdradą lub oszustwem ze strony partnera lub ważnej osoby. Jeśli od pewnego czasu masz wątpliwości wobec swojej drugiej połówki, niebawem przekonasz się, czy były słuszne.

Ułaskawić go: uda Ci się rozwiązać problem, z którym borykasz się od długiego czasu, dzięki czemu już niebawem poczujesz ulgę. Sen o ułaskawieniu skazańca to również symbol odejścia kłopotów lub zażegnania konfliktu. Być może ktoś wyciągnie do Ciebie rękę na zgodę, co warto przyjąć, by na długo zakopać wojenny topór.

Widzieć skazańca: trudności finansowe w Twoim życiu są wynikiem podjętych przez Ciebie decyzji. Czas wziąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny, i zmienić postępowanie, by naprawić sytuację. Sen przestrzega również przed grzywną, lub wyrokiem za pewne wykroczenie. Ktoś może Cię pociągnąć do odpowiedzialności za sprawę z przeszłości. Skazaniec widziany w śnie to ogólnie przyjęty symbol zbliżających się niepokojów i zmartwień.

Zostać ułaskawionym: pewien etap w Twoim życiu dobiegnie końca.

Podsumowanie interpretacji snu o skazańcu

Skazaniec pojawiający się w śnie jest złym znakiem, zwiastującym poniesienie konsekwencji za wyrządzoną krzywdę lub popełnione czyny.  Sen wskazuje na wyjawienie prawdy z przeszłości śniącego, lub ważnej dla niego osoby z bliskiego otoczenia. Warto pamiętać, że nie zawsze wypowiedziane słowa, lub podjęte decyzje da się cofnąć lub naprawić, ale chęć zapłaty za wyrządzone krzywdy mimo, że może zostać odrzucona – wymaże choć część win. Sen o skazańcu, to również obawa przed podjęciem złych decyzji w najbliższym czasie, która może okazać się słuszna – negatywne emocje i przeciążenie mogą źle wpłynąć na właściwy osąd sytuacji. Jeśli istnieje taka możliwość, podejmowanie trudnych i odpowiedzialnych wyborów dotyczących pracy czy kwestii finansowych odsuń w czasie, dzięki czemu możesz uniknąć niedopowiedzeń czy istotnych niedopatrzeń. Bycie skazańcem w śnie może także ukazywać, że sytuacja w której się znajdujesz ogranicza Twój rozwój. Według niektórych wierzeń, sen wskazuje na poczucie wstydu śniącego, którego należy się pozbyć – w przeciwnym razie będziesz mieć coraz większe trudności w wyrażaniu własnych uczuć, potrzeb lub emocji.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 100% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


184