Sennik Osiem

Osiem

Sennik Osiem - znaczenie snu


Osiem – cyfry w snach
Znaczenie numerologiczne ósemki pojawiającej się w marzeniach sennych

Osiem jest liczbą władzy nad materią, siły, przywództwa, transformacji. Najsilniejsza w całym numerologicznym zestawie sprawia, że osoby urodzone pod jej wpływem są ambitne, bojowe, zdolne, pewne siebie. Mają silny zdecydowany charakter i mnóstwo odwagi. Potrafią porwać się na realizację pozornie nieosiągalnego celu. Pełne pasji i dynamiki wydają się być absolutnie niezwyciężone. Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania. Są wytrwałe, pracowite i myślą w sposób konstruktywny. Jest kompetentna i profesjonalna. Aktywna umysłowo i w działaniu bardzo skuteczna.

Numerologiczna ósemka ma charyzmę i siłę w sobie, jest zatem urodzonym szefem. Ma zdolności organizatorskie, dar przekonywania i szczery charakter. Często bywa osobą wpływową, cieszy się autorytetem i szacunkiem. Liczba ta nie uznaje kompromisów. Jest surowa i wymagająca. Poglądy miewa radykalne i wręcz ekstremalne. Odrzuca przeciętność, swój podziw rezerwując wyłącznie dla tych, którzy maja wielkie osiągnięcia. Jest też sprawiedliwa, widzi rzeczy takimi jakie są i będzie się domagać uczciwości – zarówno od siebie, jak i od innych.

Wibracja ta obdarza ogromna siłą, także witalną. Sprawia, że człowiek jest w stanie wiele wytrzymać i raczej nie ulega emocjom. Jednak sprowokowany wybucha z wyjątkową gwałtownością, bardzo impulsywnie i nawet agresywnie. Numerologiczna ósemka jako liczba skrajności, może reagować dwojako: albo zachowa pokerową twarz, albo wybuchnie w sposób tak niebezpieczny, ze biada temu, kto ją sprowokował.

Cyfra osiem w snach według Marie Coupal

Sprawiedliwość. Ta cyfra stawia człowieka w obliczu prób inicjacji, a próby za każdym razem stają się trudniejsze, dostosowane do osiągniętego stopnia rozwoju duchowego. To człowiek w obliczu swoich myśli, działań, swoich słów, których rezultat za każdym razem jest to stopień wyższy.

Podstawowa interpretacja cyfry osiem w senniku

Pisanie ósemki w śnie: uda się pokonać przeszkody.

Widzieć cyfrę osiem: sytuacja z którą się mierzysz wkrótce znajdzie swój koniec.

Cyfra osiem była zniekształcona lub nieczytelna: mimo trudności lub zwątpienia, pojawi się szansa na sukces.

Dołącz do grupy Interpretacji snów na Facebook

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Polub lub udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 3% Czas czytania: 2 minuty SennikCyfry w snachSny na literę O • Osiem


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja