Sennik Mocz znaczenie snu

Mocz

Sennik Mocz - znaczenie snu w senniku online.
Co oznacza sen Mocz? Poznaj interpretację.

Mocz sennik interpretuje jako symbol oczyszczenia, uwolnienia od czegoś co nie dawało spokoju. Jest również zwiastunem nieporozumień czy zazdrości, które jednak szybko odejdą w zapomnienie.

Ból pęcherza przy oddawania moczu: konieczność pozbycia się trudnych, starych schematów, by otworzyć się na nowe możliwości. Sen o bolącym pęcherzu przy oddawaniu moczu ostrzega śniącego przed żalem wynikającym z odrzucenia korzystnych propozycji, które niebawem pojawią się na drodze śniącego.

Ciemny mocz: czujność pozwoli uniknąć nieprzyjemności. Ciemna uryna widziana w śnie to przestroga przed zbliżającymi się zagrożeniami.

Czekać w kolejce do toalety: skupienie na innych spowoduje, że Twojej uwadze umkną nowe możliwości.

Dziecko oddające mocz: nieprzemyślane działania mogą nieść za sobą długotrwałe konsekwencje. Przed podjęciem decyzji zastanów się, czy obrana droga jest tą właściwą, oraz do jakiego miejsca zaprowadzi Cię w przyszłości.

Gorący oddawać: trudne do opanowania emocje, natłok myśli lub przeciążenie układu nerwowego. Sen o gorącym moczu to konieczność wyciszenia się, pozbycia nadmiernych myśli z głowy śniącego. Może również być symbolem niespodziewanego zdarzenia, które wywoła dużo emocji.

Inni oddający mocz: zniecierpliwienie spowoduje, że zrezygnujesz w wyznaczonego przez siebie celu.

Iść do toalety, by oddać mocz: uwolnienie od destrukcyjnych myśli spowoduje zobaczenie możliwości, które przyniosą spełnienie.

Kobieta oddająca mocz w śnie: symbol nadchodzącego niepokoju oraz poczucia zrezygnowania. Jeśli w śnie dwie kobiety idą razem do toalety może to zwiastować zakończenie przyjaźni lub znajomości.

Kot sikającynim przyjdą zmiany w życiu, staną przed Tobą trudne do podjęcia wybory.

Krew w urynie: utrata stabilności lub życiowego celu. Sen przestrzega również przed niebezpieczeństwami, przed którymi pomoże uchronić intuicja śniącego.

Ktoś oblewa Cię moczem: fałszywe oskarżenia, kłopoty w związku lub poniżenie.

Sen o urynie to również zachęta, by częściej słuchać swojej intuicji.

Mętna uryna: zwiastun nadchodzącej choroby.

Mocz wylewający się z toalety: konieczność uwolnienia się od wszystkich negatywnych myśli. Zagrożenie utraty zdrowia psychicznego.

Mężczyzna oddający mocz w śnie: niebawem zrozumiesz czym kierować się w życiu podczas podejmowania decyzji, co przyniesie Ci wiele spełnienia. Jeśli ktoś udzieli Ci porady, skorzystaj z niej.

Naczynie z uryną: niespodziewane korzyści.

Nie móc oddać moczu: przez czyjeś zachowanie lub decyzje Twój codzienny spokój i organizacja mogą legnąć w gruzach.

Oddawać do badań: uwolnisz się od starych dolegliwości.

Oddawać mocz (sikać): poprawa sytuacji, być może niewielkie straty, których nie powinno się żałować.

Oddawać w dziwnym miejscu: uporasz się z problemami.

Oddawać publicznie: wykorzystasz okazje, która pojawi się na Twojej drodze.

Oddać na kogoś: swoim zachowaniem poniżysz kogoś.

Osikać jakiś przedmiot: utracisz kontrolę nad biegiem wydarzeń.

Pić mocz: ogólnie sen zwiastuje powrót do zdrowia lub odzyskanie życiowej energii. Z drugiej jednak strony sen przynosi konsekwencje za popełnione w przeszłości czyny. Według niektórych wierzeń sen o piciu moczu to znak nieumiejętnego radzenia sobie z problemami.

Pies sikający: zwiastun zbliżających się zmian. Zyskasz nowego kompana.

Pływać w urynie: przytłoczenie obowiązkami lub wielka wygrana.

Podłoga zalana moczem: strach przed odpowiedzialnością, uwolnienie się od zmartwień. W negatywnym aspekcie sen o podłodze zalanej moczem stanowi przestrogę przed ludźmi, którzy skutecznie będą Ci szkodzić. Możliwe, że utracisz kontrolę nad własnym życiem.

Polewać się nim: Twoje podejrzenia mogą okazać się słuszne. Możliwa zdrada lub oszustwo.

Psi lub koci: nieodpowiednie zachowanie.

Mocz według sennika mistycznego jest zwiastunem oczyszczenia od tego co destrukcyjne i uciążliwe.

Sikać pod siebie: intryga nie uda się.

Słyszeć jak ktoś sika: pogorszenie relacji, plotki wśród znajomych lub wprowadzenie w błąd przez kogoś, komu ufasz.

Sprzątać: nie ulegaj pokusom.

Trudności podczas sikania: ograniczenia wewnętrzne, z którymi trudno się uporać.

Wąchać: będziesz mieć do czynienia z zazdrością. Sen może zapowiadać również nieprzyjemną sytuację, w której się znajdziesz.

Widzieć jak ktoś sika: padniesz ofiarą pomówień, z którymi trudno będzie walczyć.

Widzieć: swoje zapędy trzymaj na wodzy, inaczej znajdziesz się w trudnym położeniu.

Zamarznięty mocz: ktoś nie pozwoli Ci poznać prawdy.

Zmoczyć się w łóżku: emocje, nad którymi trudno zapanować. Zachowaj wstrzemięźliwość a unikniesz problemów.

Zwierzę sikające: pozbędziesz się problemu, lub uwolnisz swoje pożądanie. Zwierzę oddające mocz zwiastuje również  trudny  momentu w życiu będący wynikiem czyjegoś postępowania. Sen jest również ostrzeżeniem, by zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa.

Uryna – sen o moczu z perspektywy czasu.

Uryna od zamierzchłych czasów była uznawana za magiczną substancję. Tak samo jak inne płyny ustrojowe zawiera w sobie część ludzkiej energii. Dzięki temu z większą lub mniejszą łatwością jesteśmy w stanie interpretować sny, w których się pojawia.

W starożytności mocz używany był do uzdrawiania od chorób, oraz często wykorzystywany w rytuałach magicznych – stąd jedną z interpretacji snu, w którym się pojawia jest uzdrowienie. Grecji natomiast mocz pojawiający się w snach był odczytywany jako symbol bogactwa i wszelkiego dobrobytu – stąd obecnie interpretujemy ten symbol jako uwolnienie od kłopotów czy poprawę sytuacji śniącego.  Warto również wspomnieć o tradycji persów, gdzie uryna odbierana jest jako symbol instynktu oraz płodności. Dlatego w jednej z interpretacji możemy przeczytać, by kierować się intuicją.

Co oznacza sen o moczu?

Sen o moczu zwiastuje oczyszczenie, odejście od czegoś, co nie służy. Może przynieść chwilowe nieporozumienia, które jednak szybko odejdą z zapomnienie a pozwolą rozładować atmosferę.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Dotychczas 3% użytkowników pozytywnie oceniło tą interpretację snu. Jeśli uważasz, że ta treść jest pomocna, prosimy o kliknięcie przycisku "Lubię to". Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


3