Sennik Lód

Lód

Sennik Lód - znaczenie snu


Lód – sennik interpretuje sen o lodzie jako oddzielenie świadomości od nieświadomości. Mówi o ochłodzeniu emocjonalnym, lub nawarstwieniu się problemów. Sennik lód postrzega również jako symbol niebezpieczeństw czyhających na śniącego.

Biegać po nim: seksualne ochłodzenie w związku, konieczność wprowadzenia zmian lub zdystansowanie między partnerami.

Być z lodu: miłosne rozterki, emocjonalna niepewność.

Chodzić po nim: zachowaj szczególną ostrożność. Być może podjęte przez Ciebie decyzje nie wyjdą Ci na dobre. Chodzenie po lodzie sennik interpretuje również jako obawę przed śmiercią, lub strach przed niespodziewanymi zmianami w życiu śniącego.

Cienki: w życiu osobistym może dojść do wstydliwej sytuacji. Dla osób będących w relacji zwróć uwagę, czy Twoje podejrzenia lub postulaty stawiane partnerowi mają podstawy.

Droga oblodzonaw trudnej sytuacji wykażesz się odwagą oraz umiejętnością prawidłowego postępowania. Sprytne i przemyślane postępowanie pomoże uniknąć nieprzyjemności.

Gołoledź: symbol niepewności, braku odwagi, niechęci do podjęcia decyzji. Sennik sen o gołoledzi interpretuje mimo wszystko pozytywnie. Niepewność śniącego nie jest właściwa, a obawy szybko okażą się błędne.

Gradsen o gradzie może symbolizować uświadomienie sobie niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zajęciem, inwestycje, które mogą nie przynieść korzyści, lub ryzykowne decyzje. Grad w podstawowym znaczeniu najczęściej zwiastuje straty.

Iść na lód: podejmowane przez Ciebie decyzje niosą za sobą zbyt wysokie ryzyko.

Sen o lodzie to zwiastun złych wyborów i konsekwencji.

Jaskinia lodowa: niezadowolenie z obecnej sytuacji śniącego. Sen o lodowej jaskini to również emocjonalny chłód, niechęć do rozmów czy błędne postrzeganie otaczającej rzeczywistości. Emocje śniącego mogą negatywnie wpływać na osąd.

Jeździć bez łyżew: zaangażowanie w działania, które niosą za sobą spore ryzyko. Możliwe straty, których śniący nie przewidział.

Jeździć na łyżwachrozczarowanie w miłości, niepewna praca lub zarobki.

Jeść: niebezpieczna przygoda lub wydarzenie, w którym będziesz brać czynny udział. Sen o jedzeniu lodu wskazuje również na niepotrzebne działania, a także może zwiastować chorobę. Przygoda, która nie przyniesie trwałego szczęścia.

Kąpiel w mroźnej wodzie: oczekiwane zadowolenie nie dojdzie do skutku ze względu na zbieg wydarzeń lub okoliczności.

Kostki lodu: zadbaj o swoje zdrowie.

Kupować: rozpalenie uczuć lub namiętności. Gorąca miłość.

Kwiaty oblodzone: niepokoje w miłości, zagrożenie stabilności związku.

Kruszyć: zaproszenie na spotkanie, w którym niechętnie weźmiesz udział.

Lody na patyku: radość i powodzenie.

Lód w lecie: nieprzemyślane działania, trudy. Sen zwiastuje również niezbyt pomyślny „nowy początek”, który jednak z czasem może okazać się udanym.

Lód zimą widzieć: zwróć uwagę na wypowiadane przez Ciebie słowa, w przeciwnym razie możesz niepotrzebnie zranić osobę, na której Ci zależy.

Łamać: wszystko ułoży się inaczej, niż myślisz.

Łamany przez kogoś: usłyszysz prawdę na czyiś temat. Sen może zwiastować poznanie czyjegoś sekretu, który wpłynie na Twoją opinię i zrozumienie czyjejś sytuacji. Z drugiej strony sen może wskazywać na niemiłe słowa usłyszane od bliskiej osoby.

Łamiący się pod Tobą: pokrzyżowanie planów, nagła zmiana sytuacji. Twoje priorytety mogą zostać gwałtownie przebudowane.

Łyżwy latem: bezsensowne działania, praca nieprzynosząca korzyści.

Znaczenie snu lód – lęk przed otaczającym światem, brak otwarcia na innych czy zniechęcenie. To także poczucie samotności wynikające z własnych przekonań.

Marznący: nie odkładaj dłużej spraw, którymi należy się zająć.

Mieć w domu: utrata dobrobytu, pogorszenie sytuacji, niepewna przyszłość. Czasem może zwiastować niespodziewaną wizytę.

Morze oblodzone: nie dojdziesz do celu.

Pić zmrożoną wodę: Twoje postępowanie może zagrażać Twojemu zdrowiu lub życiowej stabilności.

Pływać w wodzie z lodem: fałszywy przyjaciel zniszczy Twoje szczęście.

Płynąć na krze: przestroga przed psychicznym przeciążeniem. Wybuch silnych emocji, który może mocno odbić się na zdrowiu śniącego.

Poślizgnąć się na nim: nieprzemyślane działania, oraz seria fatalnych zbiegów okoliczności może zniszczyć Twoje plany.

Produkować: niespełnione życzenia lub pogorszenie stanu zdrowia. Sen o produkowaniu lodu to też przestroga, by liczyć się z innymi.

Rozbijać na jeziorze: otrzymasz wiadomości, które na zawsze zmienią Twój światopogląd.

Rozmrażać: pojawią się nowe możliwości w Twoim życiu. Pewne problemy odejdą w zapomnienie. Ktoś może postawić Ci warunki, które warto zaakceptować.

Rzeka pokryta lodem: zaczekaj z realizacją swoich planów. Obecna sytuacja, lub czynniki o których nie wiesz mogą pokrzyżować Twoje zamiary. Cierpliwość przyniesie Ci zadowolenie.

Rzeźba lodowa: zbyt długie oczekiwanie na podjęcie działań.

Interpretacja snu o lodzie w kontekście duszy, to wszelkiego rodzaju blokady niepozwalające na rozwój.

Siedzieć na nim: zapowiedź spokojnego i przyjemnego życia w dobrobycie.

Spacerować po nim: nietrwałe zadowolenie, chwiejne szczęście, ryzykowne decyzje.

Szklanka z zamarzniętym płynem: chłodne podejście, wyrachowanie i emocjonalny chłód osoby, z którą będziesz mieć do czynienia może zniechęcić.

Ślizgać się na nim: ryzykowne kroki i decyzje które podejmiesz okażą się słuszne. Jeśli jednak upadasz, sen przestrzega przed stratami i niezadowoleniem z poświęconego czasu. Sen może również mówić o nieodwzajemnionych uczuciach lub ochłodzeniu w związku miłosnym. Ślizganie się na lodzie w śnie to również przestroga, by nie żyć złudzeniami, oraz nie tworzyć złych scenariuszy w głowie.

Śnieg z lodem widzieć: trudne do pokonania przeszkody. Nieporozumienia, które ciężko będzie wyjaśnić.

Śnieg z lodem jeść: problemy układu trawiennego. Ktoś może dawać Ci złudne nadzieje, lub potocznie „nawijać makaron na uszy”. Nie daj się zwieść miłym słowom – mogą okazać się dobrze przygotowaną pułapką.

Topniejący: trudności przeminą dzięki wsparciu osób, od których nie oczekujesz pomocy. Znajdzie się rozwiązanie problemu, którego wydawało się, że nie da się rozwiązać.

Topniejący w rękach: ogrom obaw związanych z życiem powoduje, że stoisz w miejscu. Sen mówi o stratach wynikających z braku odwagi do podjęcia działań.

Trzymać: zapowiedź rychłej poprawy sytuacji w miejscu pracy, lub związanej z finansami.

Trzymany przez kogoś: ktoś pochwali się swoim szczęściem.

Znaczenie snu lód w sferze materialnej to ryzykowne zachowania, oraz straty wynikające z nieprzemyślanych decyzji.

Upaść na niego: nieprzyjemne wydarzenie, nieoczekiwane trudy i kiepskie położenie. Nie daj się zwieść pozorom.

Wchodzić na niego: odważne działania, ryzykowne przedsięwzięcia. Zachowaj spokój i chłodne myślenie, a nie popełnisz błędu.

Wiadro z lodem: przyciągniesz uwagę osoby, wobec której trudno byłoby tego oczekiwać. Być może Twoje podejście zostanie docenione.

Widzieć: troski, brak działania oraz pomysłu na zmianę. Sen o lodzie to także emocjonalny chłód i wyrachowanie. Symbol niebezpieczeństwa ze strony wrogów – ostrożność jednak pozwoli uniknąć nieprzyjemności.

Woda z lodem: nie zwracasz uwagi na to, co podświadomość od dłuższego czasu daje Ci odczuć.

Wpaść na lód: uciążliwe emocje, z którymi trudno będzie sobie poradzić.

Wpaść pod lodową skorupę: ciężka walka, ogromny trud i niebezpieczeństwo. Zerwanie kontaktu lub oddalenie, które będzie wynikiem zrządzenia losu. Zapowiedź lekcji akceptacji własnych ograniczeń i poddania się biegowi wydarzeń.

Wpaść w poślizg: brak asertywności, oraz poczucie własnej słabości nie pozwoli ruszyć na przód.

Zamrożona woda: przygnębienie przez nawarstwiające się problemy. Zastój.

Ziemia pokryta lodem: zwróć większą uwagę na to, komu ujawniasz swoje sekrety. Sen przestrzega przed wyrachowaniem osób, które lubią słuchać o życiu innych.

Złamać: przeciążenie.

Złamany widzieć: strach, który szybko minie. To także przestroga przed ludźmi, którzy nie przywiązują wagi do składanych przez nich obietnic i zobowiązań.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Polub lub udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 100% Czas czytania: 7 minut SennikSny na literę L • Lód


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja