Korytarz sennik

Sennik Korytarz - znaczenie snu


Korytarz pojawiający się w snach według sennika jest odniesieniem do przejściowej fazy śniącego. W Twoim życiu lub osobowości niebawem zajdą istotne zmiany.

Sennik korytarz interpretuje jako nowe możliwości oraz towarzyszącą im niepewność. Często śniący o korytarzach podświadomie zachowują ostrożność, ponieważ czują, że każdy ruch może być zapalnikiem do nieoczekiwanych zmian. Korytarz może także symbolizować niezadowolenie z panującej w życiu śniącego sytuacji – tu jednak należy pamiętać, że korytarzem jedynie przechodzimy, i zwykle nie zajmuje to zbyt wiele czasu, zatem sytuacja, w której znajduje się śniący nie potrwa zbyt długo.

Bez drzwi i okien: niełatwa droga do przejścia. Nie poddawaj się niepewności, która będzie mąciła Twój umysł.

Być w ciemnym korytarzu: przykre niespodzianki, liczne kłopoty i przeszkody w drodze do celu. Dojście do równowagi zajmie sporo czasu.

Ciasnym przechodzić: symbol niekorzystnego położenia, poczucie braku swobody, lub odmowa z którą spotka się śniący.

Ciemny widzieć: męcząca praca na której efekty trzeba długo czekać.

Długi oświetlony: grożące niebezpieczeństwo, którego można uniknąć.

Długi widzieć: poszukiwanie własnej ścieżki oraz poczucia spełnienia jeszcze trochę potrwa.

Drzwi na korytarzu: zwiastun poprawiającej się sytuacji materialnej. Szansa na podwyżkę lub awans. Jeśli czekasz na ważną decyzję, może okazać się dla Ciebie pozytywna.

Iść korytarzem: zwiastun nieporozumień lub ostrej wymiany zdań. Brak rozwagi w słowach może doprowadzić do zakończenia znajomości lub zawieszenia jej na długi okres czasu. Chodzenie po korytarzu może być również odczytywane jako symbol niespełnionych doznań seksualnych, których śniący może niebawem zacząć poszukiwać.

Iść wąskim korytarzem: niepowodzenia związane z pracą oraz towarzyszący temu stres. Jeśli jednak śniący opuścił wąski korytarz w swoim śnie, to dobry zwiastun na przyszłość – uda się bowiem szybko wyjść z trudnej sytuacji.

Iść ciemnym korytarzem: brak zrozumienia wobec własnych uczuć i emocji. Symbol wskazuje na niepewność co do tego, co właściwie śniącemu przynosi poczucie szczęścia.

Iść jasnym korytarzem: przestroga przed złudną pewnością siebie lub sytuacją, w której znajduje się śniący. Warto zwrócić uwagę na to, co znajdowało się w otoczeniu śniącego. Czy korytarz był pusty? Stały na nim ławki? Czy były drzwi? Każdy dodatkowy symbol tego snu pozwoli na lepszą jego interpretację.

Jasny korytarz: niebezpieczeństwo, którego da się uniknąć. Sennik jasny korytarz interpretuje również jako przestrogę przed złudną pewnością siebie lub sytuacją, w której znajduje się śniący. Nie wszystko bowiem jest takie, jakie wydaje się być.

Sen, w którym idziesz wzdłuż korytarza może zapowiadać kłótnię i nieporozumienia, które warto zawczasu wyjaśnić.

Korytarze w opuszczonym budynku: niebawem w życiu śniącego może dojść do trudnej sytuacji, w której będzie trzeba prosić o pomoc.

Korytarz w labiryncie: silna potrzeba odejścia od przeciążenia, lub męczącej sytuacji życiowej śniącego.

Kręty korytarz: Twoi bliscy prawdopodobnie ukrywają przed Tobą coś istotnego. Sen wskazuje również, by nie podejmować istotnych decyzji, ponieważ nie wszystko może okazać się takie, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Lustra w korytarzu: bliskie spotkanie z długo niewidzianym znajomym.

Korytarz według niektórych wierzeń może sygnalizować, by bez wątpliwości iść wyznaczoną drogą.

Mrocznym iść: niełatwa próba pokonania własnych lęków i ograniczeń. Warto jednak przezwyciężyć strach i obawy, ponieważ pokonanie tych odczuć pozwoli lepiej zrozumieć siebie oraz zyskać większą kontrolę nad własnym życiem.

Nie móc z niego wyjść: spróbuj odnaleźć odpowiedzi na dręczące pytania wewnątrz siebie. Skup się na własnych odczuciach, a intuicja podpowie co należy zrobić lub jaką decyzję podjąć.

Otwarte drzwi na korytarzu: jeśli je widzisz, sen zwiastuje ryzykowną propozycję. Przechodzenie przez drzwi na korytarzu to symbol pójścia za seksualnymi instynktami, lub impulsywne działanie.

Przestronny: pomyślny znak dotyczący przyszłości.

Pusty korytarz: niepokój i zdenerwowanie w najbliższym czasie.

Róg korytarza: skupienie się w śnie na rogu korytarza, lub zmierzanie w jego kierunku symbolizuje brak perspektyw na rozwój, sytuacje bez wyjścia, lub popadnięcie w depresję.

Światło na końcu ciemnego korytarza: Twoja sytuacja dość szybko ulegnie poprawie. Światło na końcu korytarza to symbol nadziei na lepsze jutro, zwiastun powrotu do zdrowia lub uzyskanie cennych wiadomości.

Szkolny korytarz: sen o szkolnym korytarzu zapowiada czas spędzony w miłym, często rodzinnym gronie. Jeśli spotkaliśmy nauczyciela na szkolnym korytarzu, to przestroga, by nie przeoczyć czegoś ważnego.

Szpitalny korytarz: zwróć uwagę na swoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli w ostatnim czasie nie czujesz się dobrze, sen może zwiastować zbliżającą się chorobę, lub ujawnienie już istniejącej.

Wejść do ciemnego korytarza: trudny wybór przed którym stoi śniący. Zwlekanie z podjęciem decyzji tylko pogorszy sytuację, dlatego warto odważnie ruszyć do przodu, by szybko zostawić za sobą niepewności.

Widzieć: zdanie się na los spowoduje, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu. Korytarz to symbol zmian, oczekiwanie na inny etap w życiu. Twój dotychczasowy wysiłek i zaangażowanie niebawem pozwoli zebrać plony. Co śniący zasiał, to niebawem przyjdzie mu zebrać.

Wilgotny korytarz: wybrana droga przyniesie wiele trudności i przeszkód.

Wyjść z korytarza: dobre perspektywy na przyszłość, rychłe zmiany, poprawa sytuacji, rozwiązanie problemów. Jeśli od dłuższego czasu w życiu śniącego nie działo się nic, a czas wydawał się spowalniać, teraz nadejdzie okres zmian i poprawy sytuacji. Uda się również wyjść na prostą.

Wyjść z korytarza do ogrodu: jeśli ogród jest zadbany, sen zwiastuje szczęśliwe chwile po okresie samotności i smutku. Jeśli jednak ogród był zniszczony, zaniedbany lub suchy – sen zwiastuje pogorszenie sytuacji. Przestrzega również przed wrogiem, który może celowo kierować Cię w niekorzystną stronę.

Zgubić się w nim lub zabłądzić: obawy kierowane niewłaściwym spojrzeniem na pewną sprawę spowodują, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Podsumowanie snu korytarz w senniku

Sny związane z ciemnym korytarzem wyrażają strach przed atakiem, konieczność podporządkowania się, czy poczucie braku nadziei na wyjście z trudnej sytuacji. Przejście przez niego pozwoli jednak zrozumieć ukryte, destrukcyjne wzorce osobowości śniącego.
Sen zwiastuje również zmiany, które niebawem nadejdą w życiu śniącego. Negatywne odczucia w śnie związanym z korytarzem symbolizują zahamowania i ograniczone możliwości, z którymi śniący musi się zmierzyć. Nieznany korytarz pojawiający się w śnie zwiastuje trudną do podjęcia decyzję, która powinna zostać podjęta przez śniącego bez konsultacji z innymi. W takiej sytuacji należy zdać się na własne odczucia oraz intuicję.

Bezpłatna Interpretacja snów na FacebookSzukaj Interpretacji snu Korytarz w senniku w wyszukiwarce Google Znaczenie snu Korytarz w senniku w wyszukiwarce Bing

Dziękujemy za Twoją wizytę!


Oceń ten wpis

Udostępnij

Udostępnij na FacebookUdostępnij w MessangerUdostępnij w WhatsappUdostępnij na TwitterTAGI
sprawdź sen Korytarz, sennik polski Korytarz, sennik wyszukiwarka Korytarz, znaczenie snu Korytarz, sennik Korytarz, Korytarz interpretacja snu, Sen Korytarz co oznacza

Kierunek

Kierunek pojawiający się w snach przestrzega przed zmianą planów, której nie należy podejmować. Dostać błędne...

CZYTAJ

Bieg

Bieg odzwierciedla w życiu realnym nasze zdolności w radzeniu sobie z problemami. Nie wystartowanie w nim: masz do...

CZYTAJ

Kroplówka

Kroplówka w snach przestrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, nie tylko zdrowotnym. Zwracaj uwagę na...

CZYTAJ

Artykuły o snach

Interpretacja snów w kartach – czy warto?

Sennik – dni tygodnia w snach. Co oznaczają poszczególne dni?

Sennik

O senniku

Facebook nie działa?

W jakim czasie sprawdzają się sny?

Ciekawostki o snach

Wyszukiwanie głosowe w senniku

Czym jest sennik

Sennik alfabetyczny

Cyfry w snach

Obecnie przeglądane

SeksSeks

Znaczenie snu

KrzykKrzyk

Znaczenie snu

PaznokciePaznokcie

Znaczenie snu

PenisPenis

Znaczenie snu

JeśćJeść

Znaczenie snu

PryszczPryszcz

Znaczenie snu

ŻagleŻagle

Znaczenie snu

WronyWrony

Znaczenie snu

KrukKruk

Znaczenie snu

Sennik - często szukane

PiesPies

Znaczenie snu

PieniądzePieniądze

Znaczenie snu

PająkPająk

Znaczenie snu

LasLas

Znaczenie snu

KotKot

Znaczenie snu

KałKał

Znaczenie snu

DzieckoDziecko

Znaczenie snu

DomDom

Znaczenie snu

CiążaCiąża

Znaczenie snu

Nowe interpretacje snów

Chlorek interpretacja snuChlorek

Znaczenie snu

Lód interpretacja snuLód

Znaczenie snu

Żółw interpretacja snuŻółw

Znaczenie snu

Zuchwalstwo interpretacja snuZuchwalstwo

Znaczenie snu

Słota interpretacja snuSłota

Znaczenie snu

Siostrzeniec interpretacja snuSiostrzeniec

Znaczenie snu

Sprzedawać interpretacja snuSprzedawać

Znaczenie snu

Szpilki (krawieckie) interpretacja snuSzpilki (krawieckie)

Znaczenie snu

Wisielec interpretacja snuWisielec

Znaczenie snu

DZIŚŚroda, 05 października 2022r. Imieniny: Placyda, Apolinarego Wszystkiego najlepszego życzy Mojsennik.pl!