Sennik Klozet znaczenie snu

Sennik Klozet

Klozet - znaczenie snu


Klozet widziany w śnie odzwierciedla sytuacje w życiu śniącego. Jeśli jest zapchany, wskazuje na nawarstwiające się problemy.

Awaria spłuczki: jeśli nie radzisz sobie z czymś, poszukaj pomocy. Nie próbuj na siłę rozwiązywać problemów, jeśli dotychczas podjęte działania nie przyniosły spokoju i zadowolenia.

Brak sedesu lub spłuczki: przez czyjąś naturę nie uda Ci się nawiązać bliższego kontaktu z tą osobą.

Brudna muszla klozetowa: niepowodzenia w podjętych działaniach, przeszkody. Sennik sugeruje, by nie tracić czasu i energii na działania, które już wcześniej nie przyniosły efektu. Warto wybrać nowy kierunek, a z czasem przyjdzie zrozumienie wobec tego, co stało na przeszkodzie w poprzednich działaniach.

Być w toalecie: z czasem zyskasz uznanie i pewność siebie w podejmowanych przez Ciebie decyzjach.

Czysty: przy podejmowaniu decyzji bierz pod uwagę ewentualne trudności mogące stanąć na drodze w przyszłości.

Czyścićw gronie Twoich znajomych jest ktoś, kto Ci zazdrości. Nie przejmuj się na zapas – wkrótce znajdziesz tego, kto swoją zazdrością odbiera Twoje szczęście. Czyszczenie toalety w śnie oznacza również, że rozwiążesz trapiący Cię problem. Czyszczenie toalety to również znak uwolnienia się od obsesji.

Korzystać: unikaj niepewnych działań i decyzji. Jeśli przed ważną rozmową śni Ci się, że korzystasz z toalety, zachowaj szczególną ostrożność. Sen bowiem wskazuje na trudności wynikające z obecnie podejmowanych kroków.

Kupować: możesz spodziewać się wydatków lub strat. Czasem sen o kupowaniu toalety może wskazywać na powtarzanie tych samych błędów w kontaktach z innymi. Warto zastanowić się, czy nie zachowujesz się w destrukcyjny dla Twoich relacji sposób.

Kupy w klozecie: wkrótce może spotkać Cię szczęście. Interpretacja snu o odchodach w muszli klozetowej jest jednak nieco dyskusyjna. Pewne źródła podają, że kupy w łazience zwiastują nadchodzące problemy, inne jednak mówią o powodzeniu i zarobkach.

Sedes pojawiający się w snach jest symbolem oczyszczenia śniącego na wielu poziomach.

Odpływ w toalecie: niezadowolenie z obecnej sytuacji, przemęczenie lub trapiące myśli. Jeśli jednak widzisz przepływające przez nie ekskrementy, to zwiastun rychłej poprawy mimo, że chwilowo nie będzie miło.

Publiczny brudny kibel: nieoczekiwany przypływ gotówki, wygrana lub podarunek, który przyniesie wiele radości.

Pusta toaleta publiczna: może oznaczać ingerencje osób postronnych w Twoje życie. Jeśli wokół muszli klozetowej były puste ściany, sen może wskazywać na spotkanie z nieprawdziwymi informacjami o kimś, lub o jakiejś sytuacji. Nie warto jednak przejmować się na zapas. Taki sen nie wskazuje niczego szkodliwego, a plotki zwykle szybko przeminą.

Siedzieć na nim: dojdziesz do uznania. Sen o siedzeniu w toalecie może wskazywać na rozwiązanie problemów, które nie pozwalały pójść na przód.

Sikać do niegomoże być symbolem przygodnego stosunku seksualnego. Jeśli jesteś w związku i nie planujesz zdrady, sen może zwiastować miłe zaskoczenie w łóżku, nowe doznania lub powrót zaangażowania seksualnego między partnerami.

Szukać: ktoś wprowadzi chaos w Twoim życiu. Nowo poznana osoba może zainteresować swoim zachowaniem lub sposobem myślenia.

Klozet widziany w śnie to też przestroga przed osobą, która utrudnia i zatruwa Twój codzienny spokój.

Widzieć: sen o klozecie może przestrzegać przed współpracownikami, którzy nie są do Ciebie przychylnie nastawieni. Zachowaj ostrożność  w kontaktach z nimi, a unikniesz nieprzyjemności.

Widzieć kogoś na nim: zagrożenie, które może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie. W najbliższym czasie zachowaj szczególną ostrożność.

Wysmarowany kałem: przez własne żądze narazisz się na wstyd. Nie wchodź w relacje z niewłaściwą osobą, a unikniesz problemów.

Zaniedbany: niepowodzenia dadzą Ci mobilizację do pracy nad sobą, oraz zmiany aktualnej sytuacji.

Zadbany: mimo trudnego okresu wydostaniesz się z trudności i wyjdziesz na prostą.

Zakrwawiona muszla klozetowa: wewnętrzne cierpienie wynikające z własnej seksualności.

Zatkany klozet: wskazuje na trudności ze zrozumieniem siebie oraz wyrażaniem własnego zdania, co najczęściej wynika z blokowanych w sobie emocji i myśli. Sen o zatkanej muszli klozetowej przypomina, że stan ducha ma wpływ na stan ciała. Nie spodziewaj się dobrego zdrowia fizycznego, jeśli Twoje zdrowie emocjonalno-psychiczne nie jest w pełni uzdrowione.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 44%Czas czytania: 4 minutySennikSny na literę K • Klozet


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja