Sennik Karton

Znaczenie snu Karton w polskim senniku.
Co oznacza sen Karton? Przeczytaj interpretację snu.

Karton według sennika jest zwiastunem przykrych wydarzeń, często powiązanych z najbliższymi. Może zwiastować niebezpieczeństwo, oszustwo czy ograniczenia z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Pamiętaj, by nie działać impulsywnie.

Ciężki: jest zwiastunem problemów, którym niełatwo będzie sprostać. Uważaj, by przez nieuwagę nie stracić z pola widzenia istotnych spraw. Sen może też być odzwierciedleniem przygnębienia wynikającego z sytuacji śniącego.

Dokumenty w kartonie: uważaj, by nie zapomnieć o ważnej sprawie. Zwróć uwagę na rachunki, urzędy czy mandaty. Możesz też spróbować gier losowych, gdyż szczęście będzie Ci sprzyjać.

Dostać: uważaj na słowa, które usłyszysz. Mogą okazać się fałszywe lub przesiąknięte zawiścią.

Kartony przy przeprowadzce: w Twoim życiu nadszedł czas na wprowadzenie zmian. Zacznij małymi krokami a zobaczysz, że stanowią fundament Twojego bytu.

Książki w kartonie: upokorzenie o którym będzie głośno. Jeśli odczujesz, że ktoś nie ma szczerych intencji wobec Ciebie – zaufaj intuicji.

Lekki: dojdziesz do porozumienia, mimo różnicy zdań i poglądów. Sen przestrzega też przed pochopnym wyciąganiem wniosków.

Owoce w kartonie: ktoś mami Cię przyjaźnią niszcząc Twoją opinię za plecami.

Otwierać: Twoja wytrzymałość może zostać wystawiona na poważną próbę. Nie daj się jednak ponieść emocjom, ponieważ emocje z czasem przeminą, a konsekwencji trudno będzie się pozbyć.

Pełny: zachowaj czujność, a we właściwym momencie pokonasz czyjeś intrygi. Sen zwiastuje też szczęście w grach losowych, zatem warto kupić zdrapkę czy postawić mały zakład. Wysłuchaj też rad, które przekażą Ci inni – okażą się trafne.

Pusty: przykre uświadomienie samotności. Być może w trudnej chwili nie otrzymasz wsparcia od osób, o których myślisz, że możesz polegać. Puste pudło pojawiające się w śnie może też oznaczać straty finansowe. W najbliższym czasie nie dokonuj dużych zakupów.

Palić kartony: miłość szybko okaże się złudzeniem.

Przecinać: pokonasz trudności stające Ci na drodze do celu.

Przeglądać: osoby które poznasz, mogą uświadomić Ci prawdziwą wartość – lub brak – Twoich dotychczasowych przyjaźni.

Przenosić: kompromis, na którym nikt nie zyska. Szczęście tylko dla jednej ze stron, lub niekorzystna umowa. Sennik sugeruje, by sprytem wyjść z trudnej sytuacji, lub przy podejmowaniu decyzji dać sobie więcej czasu na zastanowienie – wówczas istnieje szansa na sukces.

Pakować: przez problemy, które na siebie sprowadzisz dojrzejesz do zmiany podejścia do własnego losu. Mimo trudu uda się zaliczyć lekcję, którą przygotowało dla Ciebie życie.

Robić coś z nim: usłyszysz coś, co trwale zmieni Twój pogląd w pewnych kwestiach. Jeśli ktoś zaproponuje spotkanie lub rozmowę, zgódź się.

Rozkładać: zadbaj o własne zdrowie i emocje, niebawem mogą zostać wystawione na próbę.

Siedzieć w kartonie: złudne poczucie szczęścia wśród otaczających osób. Uważaj na plotki. Brak zaproszenia.

Składać: odkryjesz tajemnicę, która okaże się przykra dla Ciebie ze względu na intrygi knute przez osoby, po których możliwe, że trudno było się spodziewać takiego zachowania. Sen o składaniu kartonu jest też ostrzeżeniem przed podejmowaniem pochopnych decyzji szczególnie finansowych, gdyż może to doprowadzić do materialnego upadku.

Śmieci w kartonie: zerwanie kontaktu, ujawnienie sekretu, jasna sytuacja. Sen o śmieciach w pudle są też prognozą poprawy sytuacji w przyszłości. Wyciągnij lekcję z sytuacji które miały miejsce.

Widzieć: oszustwo ze strony bliskiej osoby. Sen o kartonie zwiastuje zmartwienia, także przez otrzymane wiadomości.

Wyrzucać: przeszłość zostanie zapomniana. Sen zwiastuje też zgodę po kłótni, odzyskanie długu, czy wyjście z trudnej sytuacji życiowej. Możesz też dojść źródła swoich problemów.

Wyjmować coś z niego: poznanie nowych osób może wprowadzić zakłopotanie w Twoim dotychczasowym życiu.

Zaklejać: przedwcześnie podejmiesz decyzję o zamknięciu pewnego rozdziału.

Zbierać kartony: na własne życzenie pakujesz się w kłopoty. Zrezygnuj z kroków, wobec których nie masz pewności.

Zniszczony: koniec znajomości. W niektórych tłumaczeniach można znaleźć informację, że zniszczone pudła są zwiastunem utraty stanowiska.

Szukaj Interpretacji snu o kartonach w senniku w wyszukiwarce Google

Szukaj Interpretacji snu o kartonach w senniku w wyszukiwarce Bing

Dołącz do grupy Interpretacja snów Mojsennik.pl


lub


TAGI

Znaczenie snu Karton, Sennik Karton, Karton interpretacja snu, Sen Karton co oznacza
Powiązane sny

Sennik - często szukane

Ostatnio przeglądane

Nowe interpretacje snów w senniku

Sennik alfabetyczny

Cyfry w snach

DZIŚPiątek, 27 maja 2022r. Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny Wszystkiego najlepszego życzy Mojsennik.pl!