Mojsennik.pl

SENNIK
INTERPRETACJE SNÓW

ZNACZENIE SNU Jezus

Jezus pojawiający się w śnie najczęściej oznacza Błogosławieństwo lub znak, że Twoje życie jest pod Jego kontrolą.
Jeśli w Twoim życiu pojawiają się zawirowania, wkrótce wszystko ulegnie zmianie.

 

Jezus na krzyżu: nadmierne poczucie winy, lub przytłaczające myśli – wydarzenia, które lada moment znajdą swój koniec. Sen zwiastuje zakończenie kłopotów i życiowych zakrętów.

Spotkać go: niebawem ktoś udzieli Ci wsparcia lub przeprowadzisz rozmowę, która zmieni Twoje spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Mówiący do Ciebie: niezależnie od życiowej sytuacji nie trać wiary. W odpowiednim momencie pojawi się pomoc.

Obmywać Jego nogi: chwilowe zagrożenie, po którym pewne sprawy zostaną wyjaśnione. Sen oznacza też pozbycie się kłopotów.

Być w Jego pobliżu: sen może oznaczać rychły koniec kłopotów, lub sytuację po której zrozumiesz jak rozwiązać „gordyjski węzeł”.

Widzieć: doczesne zmartwienia niebawem przestaną mieć znaczenie.

W koronie cierniowej: nie walcz z przeszłością. Wyciągnij wnioski z dotychczas popełnionych błędów i idź do przodu pamiętając o zdobytych doświadczeniach.

Być Jezusem w śnie: możesz wciąć na siebie zbyt dużo, co może przytłoczyć. Wkrótce jednak Twoje problemy i troski znajdą swój koniec, po którym przyjdzie spokój.

Jezus i Maria: możliwe spotkanie z kimś, komu udzielisz wsparcia. Sen może też zwiastować wybawienie z kłopotów lub przestrogę przed nieodpowiedzialnym zachowaniem.

Zmartwychwstający: otrzymasz Błogosławieństwo. Wyjście z choroby lub tarapatów.

Rozmawiać z nim: wsparcie w trudnym momencie życia. Pomóż człowiekowi w potrzebie, a Twoje serce zostanie wypełnione miłością (możesz np. pomóc bezdomnemu).

Widzieć go w grobie: sen może oznaczać zmartwienia i niepokoje.

Zobaczyć w białej szacie: pamiętaj, że wszystko w Twoim życiu ma swój początek i koniec. Możesz spodziewać się zmian, które zmuszą do zakończenia pewnego etapu.

 

Dołącz do grupy Interpretacja snów Mojsennik.pl w serwisie Facebook

Inne interpretacje snów w senniku podobne do tego snu to Kołyska, Biblia, Ewangelia, Hełm, Powalać, sprawdź je. Możesz też opisać swój sen w całości by poznać błyskawiczną interpretację przygotowaną indywidualnie dla Ciebie.

POPULARNE SNY

OSTATNIO DODANE INTERPRETACJE