Sennik Dziewięć

Dziewięć

Sennik Dziewięć - znaczenie snu


Dziewięć – cyfry w snach
Znaczenie numerologiczne dziewiątki pojawiającej się w marzeniach sennych

Dziewiątka pokazuje otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Chętnie udziela pomocy, jest osobą godną zaufania, na którą bliscy zawsze mogą liczyć. Umie nawiązywać przyjaźnie i szanować innych. Posiada dużo wrodzonej dobroci i współczucia. Z prawdziwą troską pochyla się nad tymi, którzy potrzebują wsparcia w życiowych trudnościach.

Czasami ciągnie za sobą kłopoty innych ludzi, którzy traktują numerologiczną Dziewiątkę jak adwokata straconych spraw. Inteligentna, aktywna, wrażliwa, o bardzo bogatej wyobraźni, ma mnóstwo pomysłów i znajduje rozwiązanie w najtrudniejszej sytuacji. Przenikliwy umysł i dar obserwacji stawiają tę wibrację w rzędzie najzdolniejszych intelektualnie.

Często może pochwalić się wyjątkowym talentem pisarskim, aktorskim, dziennikarskim lub krasomówczym. Czasem pojawia się charyzma, która przyciąga słuchaczy i przyjaciół. Symbolizując uniwersalną miłość, chce kierować ludźmi oraz instytucjami, które maja wpływ na losy człowieka.

Jest to wibracja otwarta na wiedzę, lubi zajmować się tym, co pogłębia wewnętrzną mądrość. Interesuje ją duchowość, dostrzega inne wymiary naszego istnienia. Ale jest też i mocny charakterek oraz umiejętność mówienia prawdy prosto w oczy. Numerologiczna Dziewiątka daje dużą życiowa niezależność. Nie znosi więzów czy presji, ponad wszystko ceni sobie wolność, w tym również wolność słowa i myśli.

Cyfra dziewięć w snach według Marie Coupal

Liczba o wartości rytualnej, zmusza do ostrożności, do transponowania na inny Plan. Jest to cyfra czasu, pełnej miary kończącego się cyklu. To przestrzeń przed nowym rozpoczęciem. Nie należy zaczynać niczego z tą wibracją cyfrową ,to czas między dwoma  działaniami.

Podstawowa interpretacja cyfry dziewięć w senniku

Pisanie dziewiątki w śnie: podejmiesz działanie, które zostanie zapamiętane na długo.

Widzieć cyfrę dziewięć: zakończenie jakiejś sytuacji, koniec cyklu. Wkrótce na horyzoncie w Twoim życiu pojawią się nowości.

Cyfra dziewięć była zniekształcona lub nieczytelna: nie popełniaj wciąż tego samego błędu.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Polub lub udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 7% Czas czytania: 2 minuty SennikCyfry w snachSny na literę D • Dziewięć


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja