Sennik Dym znaczenie snu

Sennik Dym

Dym - znaczenie snu


Dym sennik interpretuje jako zwiastun zbliżających się problemów. Jego znaczenie w snach jest  głównie negatywne, ponieważ może symbolizować złudzenia, złe towarzystwo czy pogorszenie stanu zdrowia śniącego. Zadymienie w snach jest również symbolem silnych emocji, które niebawem nadejdą.

Biały: sen o białym dymie jest zwiastunem złudnego lub ulotnego szczęścia czyhającego na śniącego. Dla przygnębionych sen może zwiastować poprawę humoru, jednak i ta nie będzie trwała zbyt długo. To również symbol szansy, którą trzeba będzie rozpatrzyć. Według niektórych wierzeń biały dym zwiastuje dobre wiadomości.

Czarny: zwiastun pogarszającego się nastroju, trudnych do rozwiązania problemów lub strat, z którymi niebawem zmierzy się śniący. Zobaczenie go w śnie może również oznaczać odejście od czegoś, co przynosiło wiele przeciążenia w życiu śniącego. Niektóre wierzenia podają, że czarny dym widziany w snach jest zapowiedzią śmierci, lub poważnej choroby.

Dom zadymiony: sen zwiastuje smutek i przykrości, które spotkają śniącego. Może być również odczytywany jako symbol przejściowych kłopotów w rodzinie, lub złych wiadomości, które niebawem nadejdą do jednego z bliskich.

Dusić się nim: niebawem zrozumiesz, że coś co wydawało się szczęściem, było złudne i nie warte uwagi.

Ciemny lub gęsty dym sennik interpretuje jako zwiastun nadchodzących problemów.

Kuchnia zadymiona: podążaj zgodnie z planem a unikniesz konsekwencji. Sen o zadymionej kuchni przestrzega przed chęcią osiągnięcia celu w niekonwencjonalny sposób. To przyniosłoby konsekwencje, których trudno było się spodziewać.

Papierosowy dym w mieszkaniu: poczucie niezrozumienia w otoczeniu. Przesadna pewność siebie wywoła zdystansowanie innych wobec Ciebie.

Rozwiewający się: po trudnym okresie wszystko zacznie się układać. Sen zapowiada odejście problemów, zrozumienie lub dojście do prawdy. Rozchodzące się zakopcenie jest również zapowiedzią poprawy zdrowia.

Unoszący się do góry: niespodziewanie wszystkie trudy i kłopoty odejdą. Sen o dymie unoszącym się do góry może być interpretowany jako ingerencja Sił Wyższych w Twój los. To jednak nie oznacza, że o wszystkim możesz zapomnieć. Wyciągnij odpowiednie wnioski, by nie popełnić błędów w przeszłości. Możliwe, że Twoje prośby lub modlitwy zostaną wysłuchane.

Widzieć: według podstawowej interpretacji, sen zwiastuje złudne szczęście lub szanse, które w efekcie przyniosą wiele cierpienia. Niektóre wierzenia podają, że zobaczenie go jest przestrogą przed wydarzeniem, które odciśnie ślad na życiu śniącego. Sen jest również symbolem zamieszania, które przez jakiś czas będzie miało miejsce w życiu śniącego.

Widzieć w oddali: uważaj na składane Ci propozycje – ktoś będzie próbować wykorzystać Twoją naiwność, co może przynieść spore straty.

Wdychać: przesadna pewność siebie i ignorancja przyniesie Ci wiele szkód.

Zobaczenie dymu w śnie to przestroga przed złudnym szczęściem.

Wykrywacz dymu: przestroga przed zagrożeniem, którego można uniknąć. Zwracaj uwagę na znaki, które do Ciebie przychodzą – dzięki nim możesz w odpowiednim momencie zapobiec niekorzystnym wydarzeniom.

Wylatujący z domu: pozorny spokój zostanie zmącony nieprzewidzianym wydarzeniem. Według innych wierzeń jest zapowiedzią uwolnienia od nieporozumień i trudów. Czasem może być odczytywany jako symbol uzdrowienia.

Wylatujący z komina: przestroga przed składaniem obietnic, których ciężko będzie dotrzymać. Jeśli ktoś będzie próbować wymusić na Tobie jakąkolwiek przysięgę, zastanów się dobrze, czy będziesz w stanie dotrzymać danego słowa. Niektóre wierzenia interpretują taki sen jako zwiastun szczęścia, udanego życia rodzinnego czy zakończenia sporów.

Ogólne znaczenie snu dym według sennika

Sennik dym interpretuje jako negatywny symbol. Najczęściej niesie przestrogę przed zagrożeniami lub złudzeniami czekającymi na śniącego, lub jego otoczenie. Nieprzyjemne wydarzenia, które zapowiada, mogą odbić się echem na dalszym losie śniącego. Czasem sen o zakopceniu może być odczytywany jako niechęć do spojrzenia prawdzie w oczy – ta bowiem może okazać się przykra.  Dokonując interpretacji snu należy wziąć pod uwagę otoczenie pojawiające się w śnie, miejsce czy czas. To pozwoli dokładnie określić przed czym przestrzega, lub co zwiastuje sen. Ważnym elementem w śnie jest także sytuacja, w jakiej śniący miał do czynienia z tym symbolem. Gęsty i ciemny wokół śniącego mówi o niejasnej sytuacji w życiu, trudnościach w podjęciu trafnych decyzji, czy braku poczucia bezpieczeństwa.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 100%Czas czytania: 4 minutySennikSny na literę D • Dym


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja