Sennik Dezerter znaczenie snu

Sennik Dezerter

Dezerter - znaczenie snu


Dezerter widziany w śnie według sennika jest symbolem silnych pokus.

Sen symbolizuje niepowodzenia wynikające z woli śniącego. W sytuacji, w której śniący nie idzie przeznaczoną mu ścieżką, może spodziewać się niewyjaśnionych kłopotów i trudności rzucanych mu przez los. Dezerter jako uciekinier to też osoba zapominająca o tym, jak ważny jest rozwój w życiu, tkwiąca w jednym punkcie, z którego nie zamierza ruszyć do przodu. Sen przestrzega, że jeśli śniący nie zacznie wprowadzać zmian, los podejmie odpowiednie działania za niego – wówczas pozostanie jedynie akceptacja.

Brudny i zaniedbany dezerter: według sennika symbolizuje brak zaufania, który stanie się nie do zniesienia.

Być nim: sen zwiastuje pokusy, którym nie ulegniesz. Być dezerterem według sennika to również obawa przed odpowiedzialnością dotyczącą własnych emocji. Sen może zwiastować pogorszenie opinii w otoczeniu, lub konieczność wyprostowania fałszywych informacji na Twój temat. Zastanów się również nad podejmowanymi przez Ciebie decyzjami dotyczącymi pracy. Sen przestrzega również, że Twoje problemy mogą wydawać się nie mieć końca – tak jednak nie jest. Z czasem przyjdzie poprawa.

Być ściganym: zapowiedź złego okresu.

Być rozstrzelanym za dezercję: zachowaj ostrożność w swoim postępowaniu. Sen zwiastuje również przykrości wynikające z nierozwiązanych w przeszłości problemów.

Nie móc uciec: nie uda Ci się zmienić własnej sytuacji.

Pomagać mu w ucieczce: zaangażowanie w niebezpieczne sytuacje, po których przyjdą zmartwienia. Sen jednak nie jest definitywnie negatywny – po trudnym okresie zwiastuje bowiem radość i chwilę odprężenia.

Poszarpanego widzieć: zwiastun kłopotów finansowych.

Sennik interpretuje bycie zbiegiem jako złą opinię w otoczeniu.

Rozmawiać z nim: potrzeba uwolnienia się od doskwierających komplikacji. Sen o rozmowie z dezerterem to też zapowiedź przykrości wynikających z dawniej popełnionych czynów.

Ukrywać dezertera: czyjaś wina nie zostanie ujawniona.

Widzieć uciekającego: Twojej sytuacji jeszcze przez jakiś czas nie uda się zmienić.

Wielu widzieć: zwiastun konfliktu lub przemian w wyższych sferach. Sen jest również zapowiedzią dużych zmian w Twoim osobistym życiu, które już niebawem ujrzą światło dzienne.

Widzieć go: kłopoty z czyjejś winy. Z drugiej strony sen zwiastuje zachowanie harmonii w domu.

Znajomy będący nim: poświęć czas na zadania, które musisz wykonać.

Dziękujemy za Twoją wizytę!

Udostępnij

Szczegóły

Szczegóły postu

Trafność: 19%Czas czytania: 3 minutySennikSny na literę D • Dezerter


Słowa kluczoweOstatnia aktualizacja