Mojsennik.pl

SENNIK

Tu pojawi się Twoja indywidualna rada dnia.

ZNACZENIE SNU Bezdomny

Bezdomny może oznaczać niepewność o własną przyszłość oraz zaniżone poczucie własnej wartości wynikające z sytuacji życiowej śniącego. 

Bezdomny grzebiący w śmietniku: doświadczysz niesprawiedliwości.

Bezdomnego widzieć: by nie popaść w życiowe tarapaty doceń wszystko to, co dotychczas udało Ci się zdobyć. Możliwe także przejściowe problemy w domu lub z domem. Alternatywnie sen o bezdomnym oznacza problemy w rodzinie lub uczuciach śniącego.

Rozmawiać z nim: problemy z mieszkaniem.

Wielu na ulicy widzieć: nadchodzi gorszy okres. Warto w tej sytuacji ograniczyć zbędne wydatki lub zrezygnować z nowych przedsięwzięć.

Być nim we śnie: niepewność o własną przyszłość i egzystencję. Śnienie o byciu bezdomnym oznacza także poczucie samotności i opuszczenia w realnym życiu. Często też osoby śniące że są bezdomne nie otrzymują zrozumienia w otoczeniu, w którym na co dzień przebywają.

Bić bezdomnego: przesadna pewność siebie i własnych interesów może doprowadzić do katastrofy.

Pomagać bezdomnemu: uda się przezwyciężyć trudności stające na Twojej drodze do celu. Sen też może oznaczać, że wkrótce otrzymasz pomoc w istotnej dla Ciebie sprawie.

Bezdomni mieszkający na Twojej działce lub w garażu: wykorzystuj okazje które daje Ci życie. Sen oznacza poczucie niespełnienia oraz smutku, wynikającego z innych niż posiadane osiągnięcia.

Pomóc bezdomnemu we śnie: wspomożesz kogoś w trudnych chwilach.

Widzieć schronisko dla bezdomnych ludzi: Twoja przyszłość okaże się pełna sukcesów.

Dawać pieniądze lub jedzenie bezdomnemu: pomoc którą dajesz innym ludziom w rzeczywistości ma sens.

Widzieć bezdomną kobietę: potrzeba bliższego kontaktu z rodziną lub partnerem.

Widzieć bezdomnego mężczyznę: ktoś będzie miał wpływ na Twoje plany.

7