Mojsennik.pl

SENNIK
INTERPRETACJE SNÓW

Znaczenie snu Baletnica

Baletnica jest oznaką kruchości oraz niewinności.

Spoglądać na nią z oddali: w najbliższym czasie będziesz mieć okazję na uczestniczeniu w przyjęciu, które pozwoli Ci się rozerwać.

Tańczyć jako ona na scenie: przeszkody, które są stawiane na Twojej drodze, zostaną przez Ciebie pokonane bez większego trudu.

Zobaczyć ją bez baletek: jest w Twoim otoczeniu ktoś, kto próbuje wziąć jako swoje Twoje osiągnięcia.

Patrzeć jak tańczy: doświadczenie zdobyte przez Ciebie pozwala, na pokonanie licznych komplikacji, z jakimi borykamy się w życiu.

Widzieć baletnicę: wydasz za dużo pieniędzy.

To interpretacja snu Baletnica w Polskim senniku online.
Inne interpretacje snów w senniku podobne do tego snu to Strzelec, Truskawki, Pieczątka, Uprawa, Eunuch, Bransoleta, sprawdź je. Możesz też opisać swój sen w całości by poznać błyskawiczną interpretację przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Wykorzystaj funkcje wyszukiwania głosowego interpretacji snów w senniku, klikając ikonę mikrofonu w polu wyszukiwania. Więcej o wyszukiwaniu głosowym w senniku przeczytasz tutaj.

PRZEŚLIJ DO ZNAJOMYCH

Udostępnij na FacebookUdostępnij w MessangerUdostępnij w WhatsappUdostępnij na TwitterUdostępnij Skopiuj link

NAJNOWSZE AKTUALIZACJE SNÓW

MężczyznaUbiegać o cośZarazkiAutobusKajdanyKalejdoskopRachunekMaskaPierścionek zaręczynowyZnamięWodaParafiaWłasna śmierćDrabinaPoródNarkotyk

POPULARNE SNY

ZmarliZąbWodaWłosySamochódPiesPieniądzePająkOgieńLasKotKałDzieckoDomCiążaMyszy

OSTATNIO DODANE INTERPRETACJE

ZarazkiKalejdoskopRachunekPierścionek zaręczynowyParafiaWłasna śmierćRozbity telefonZdrada mężaButy na obcasieFarszDezynfekcja

Sennik alfabetyczny