Mojsennik.pl

SENNIK
INTERPRETACJE SNÓW

O senniku

O senniku

Sennik zawiera ogromną bazę opisów marzeń sennych, pomagając w interpretacji w najbardziej trafny sposób. Jako jedyny pozwala opisać cały sen np. śniła mi się babcia z którą rozmawiałam na korytarzu w jakimś domu. Algorytm rozpozna frazy w opisanym śnie, i wybierze to, co może mieć największe znaczenie dla śniącego. Na stronie można także wyszukiwać kilka fraz w jednym czasie, np. studnia matka siostra dom brat spotkanie kawa stół. Podobnie jak w przypadku opisu całego snu, algorytm szybko posegreguje interpretacje według poziomu istotności dla śniącego.

Serwis został stworzony z zamiłowania do spania i ciekawości, a także irytacji innymi sennikami oferującymi głównie reklamy na cały ekran i przesadnie rozbudowane interpretacje.

Warto dodać, że nie istnieje inna księga snów posiadająca funkcje, które możesz znaleźć na naszej stronie. Ta księga snów działa zarówno na komputerach, laptopach, tabletach oraz telefonach komórkowych zachowując przy tym prostotę i wygodę użytkowania. Baza danych strony jest aktualizowana na bieżąco, oraz uzupełniana o nowe sny, których wcześniej znaczenie było trudno dostępne. Interpretacje snów znajdujące się w serwisie są tworzone na podstawie schematów i stylu zgodnego dla senników: egipskiego, polskiego, asyryjskiego, babilońskiego, greckiego, hebrajskiego, indiańskiego, muzułmańskiego, rzymskiego, japońskiego oraz przełożone na język sennika współczesnego, co ułatwia zrozumienie znaczenia snu. Mojsennik.pl jest sennikiem na miarę XXI wieku.

sennik O senniku

CZYM JEST SENNIK I CO OZNACZAJĄ SNY

Najogólniej to zbiór najczęściej spotykanych marzeń sennych, który zawiera dużą liczbę symboli sennych i ich interpretacji. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana z ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma jednoznacznej recepty, jak należy odczytywać znaczenia snów. Podsumowując, to nasze decyzje definiują kim jesteśmy, oraz jak będzie wyglądało nasze życie. Interpretacje snów jak i wróżby mają pomóc, ale na pewno nie decydować za nas.

SENNIK STAROPOLSKI

To na nim opiera się część przedstawionych przez nas interpretacji. Poza staropolską księgą snów, podczas budowania interpretacji korzystamy z wielu innych, także nowoczesnych senników. Dzięki temu znajdziesz tu wszystkie interpretacje, których szukasz. Interpretacja snu ma znaczenie.

ANALIZA SNU

Jeśli nie masz pewności co w Twoim śnie jest najistotniejsze, skorzystaj z funkcji pełna analiza snu.
Dzięki inteligentnej strukturze danych w naszej bazie 400 000 fraz, jesteśmy w stanie rozpoznać i określić, a następnie posegregować wszystkie symbole senne w zaledwie ułamek sekundy! Dzięki temu oszczędzisz JESZCZE WIĘCEJ CZASU, ponieważ opisujesz cały swój sen, a my dajemy Ci odpowiedź!

TRAFNE INTERPRETACJE SNÓW

Księga snów stanowi narzędzie, które w sposób szybki i nieskomplikowany dostarcza szereg interpretacji symboli, które pojawiają się snach. Staro-tybetańskie przysłowie brzmi: Chociaż masz oczy, by widzieć innych, potrzebujesz lustra, by zobaczyć siebie. Tym lustrem są nasze sny, bo widzimy w nich siebie jakby z zewnątrz. Podczas snu obserwujemy, by po przebudzeniu móc wyciągnąć wnioski. Mimo upływu czasu moda na sprawdzanie znaczenia snów nie przeminęła.

INFORMACJE PRAWNE DOTYCZĄCE MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH NA NASZEJ STRONIE

Możesz znaleźć w tym miejscu LINK

 

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ

POPULARNE SNY

OSTATNIO DODANE INTERPRETACJE