Interpretacje snów

Interpretacje snów są – nie są – trudne?

Wyobraź sobie, że w Polsce jest 40 milionów ludzi, którzy śnią. Kilka procent z nich sprawdza co śniony sen oznacza. Odpowiedz na to. Wydaje się niemożliwe? Jest, nawet nie wiesz jak bardzo. Przykładowy sen: „śniła mi się babcia przelatująca(?) nad naszym domem która nie żyje od 10 lat. Miała walizkę wypchaną ubraniami i mówiła w obcym języku ale nie otwierała ust” – kombo!

Jak zinterpretować taki sen? Słów kluczowych moc.

Czy lot miał znaczenie w śnie? Nie. Czemu? Ponieważ ważniejsza była babcia (przywiązanie emocjonalne dla śniącego).

Czy dom miał znaczenie w śnie? Nie. Czemu? Ponieważ ważniejsza była babcia (więzy krwi).

Czy ubrania miały znaczenie w śnie? Nie. Czemu? Ponieważ ważniejsza była babcia.

W sumie można byłoby dodać obcy języklatać – ale po co? Odpowiedzi byłby podobne.

Jak odczytać sen?

Postać babci w śnie była istotna, ze względu na emocjonalną więź dla śniącego. Co robiła babcia? Latała z walizką nad domem. No dobrze, ale czy jej lot nad domem ma znaczenie? Gdyby się uprzeć – ma, ale nie największe. Pozostańmy zatem przy babci z walizką.

BABCIA -> WALIZKA.

interpretacje snów

Zdjęcie pochodzi z Pexels.com

Babcia pojawiająca się w snach zwykle ostrzega przed.. bla bla.. każdy sen może ostrzegać. Zatem dlaczego ma 90% sprawdzalności?

BO JEST.

Szukamy odpowiedzi, najlepiej takiej, którą możemy umiejscowić w czasie. Przecież moglibyśmy napisać 676 interpretacji na temat snu o babci: rozmawiająca z sąsiadką, z kobietą, mężczyzną, leżąca, wstająca, patrząca, nie patrząca… tylko po co? To każdy powinien interpretować po swojemu w zależności od relacji z babcią. Wyjaśniliśmy więc dlaczego babcia z całej opowieści ma znaczenie. Pora na walizkę. Gotowi? Interpretacje snów o walizce czas zacząć.

DLACZEGO WALIZKA W RĘKACH BABCI MIAŁA ZNACZENIE?

Poza podstawową interpretacją oznaczającą naszą rozrzutność, walizka może być też odzwierciedleniem naszych doświadczeń – lub babci nomen omen. Być może babcia nas ostrzega, ponieważ zdobyła w swoim życiu doświadczenie (walizkę), którą my dopiero upychamy? Tak! Możemy zakończyć tą opowieść. Podsumowując:

Babcia z walizką ostrzega nas przed tym co zamierzamy zrobić ponieważ sama zdobyła już to, lub podobne doświadczenie.

Przełóżmy to teraz na inne przykłady. Nasza baza interpretacji jest całkiem spora. Dlatego musieliśmy opracować system, który rozpoznaje to, co prawdopodobnie było w naszej sennej podróży istotne. Tylko dzięki temu gdy opiszesz cały swój sen na Mojsennik.pl, otrzymasz posegregowane odpowiedzi w zależności od relewancji. Interpretacje snów, szczególnie opisywanych jako historie są dość zawiłym i nieoczywistym procesem. Na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się, że są pełne niespójności i przeciwieństw, jednak gdy przyjrzymy się im bliżej okaże się, że składają się w jedną logiczną całość, opisującą rzeczywistość śniącego.

Obserwuj sennik w serwisie Facebook

PRZEJDŹ DO DALSZEJ CZĘŚCI