Facebook nie działa?

Facebook nie działa, więc przypomnij sobie sen z poprzedniej nocy!

Globalna awaria Internetu, a dokładniej DNS (System rejestracji domen (nazw stron Internetowych) uległ awarii. Przez to wiele serwisów Internetowych jak Facebook, Twitter, Instagram czy aplikacja WhatsApp i Messenger przestały działać. Poniedziałkowa awaria Facebooka to jednak nie koniec Internetu. Zawsze możesz opisać swój sen w naszym senniku, aby sprawdzić znaczenie tego snu. Możesz też poznać interpretację błyskawiczną swojego snu (Interpretacja błyskawiczna pojawia się tylko w sytuacji, w której opiszesz swój sen).

Dlaczego Internet czasem nie działa?

Przyczyny braku dostępu do np. serwisów społecznościowych mogą być różne. Począwszy od problemów regionalnego dostawcy, skończywszy na globalnej awarii sieci dostaw danych. Internet to ogromna (globalna) sieć połączonych ze sobą urządzeń przetwarzających i przekazujących między sobą dane. O awarię w tej wielkiej sieci nie trudno.

Dlaczego Mojsennik.pl działa mimo, że nie działa wiele innych serwisów?

Mojsennik.pl opiera się na sprawdzonym usługodawcy hostingu, oraz rozsianej po całym świecie sieci dostarczania treści (CDN), dzięki temu sennik działa mimo awarii serwisów takich jak Facebook czy Instagram.

sennik mojsennik pl

Jak wykorzystać sennik w czasie awarii Internetu?

Mojsennik.pl posiada świetny system analizy snów, dzięki temu nawet cały opis snu znajdzie odpowiednią interpretację. Możesz opisać swój sen w całości ze szczegółami, a nasz system po dokonaniu błyskawicznej (naprawdę, mniej niż 0.4 sekundy) wskaże Ci nie tylko Interpretację błyskawiczną Twojego snu, nakreślając co może spotkać Cię w najbliższym czasie czy w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz, ale także wybierze i posegreguje w odpowiedniej kolejności znaki pojawiające się w Twoim śnie. Awaria Internetu to dobry moment, by powrócić do tego, co jest dużą częścią naszego życia – snu, i jego analizy.

Kiedy Facebook zacznie działać?

Miejmy nadzieję, jak najszybciej. Wszak globalne awarie Internetu nie trwają zwykle zbyt długo ze względu na niebotyczne straty jakie niesie za sobą taka awaria. Na przykład niedziałający Facebook w ciągu kilku godzin stracił na giełdzie około 6% wartości!, to spora strata jak na problem, który w gruncie rzeczy nie jest wynikiem błędu samego serwisu.

Sennik dla Ciebie w każdej chwili

Wykorzystaj czas, w którym serwisy społecznościowe nie działają, by poznać znaczenie swoich snów. Możesz przekonać się, ile wartościowych informacji o swoich snach zdobędziesz na stronie Mojsennik.pl