Mojsennik.pl

SENNIK
INTERPRETACJE SNÓW

Znaczenie snu Gniazdko elektryczne

Gniazdko elektryczne pojawiające się w snach jest symbolem wahania i obawy przed podjęciem złych decyzji.

Widzieć gniazdko elektryczne: zapowiedź chwilowego zakłócenia spokoju. Być może czyiś błąd lub zła decyzja wymusi zmianę Twoich planów lub podejścia.

Uszkodzone: konieczność naprawienia relacji z kimś, z kim wiesz, że relacje należy naprawić. Poprawa relacji da Ci odpowiedź na nurtujące pytanie, lub zrozumiesz coś, co wydawało się obce.

Podłączać coś do gniazdka: określenie (być może nowego) celu w życiu doda Ci motywacji do działania lub energii. Może też oznaczać nagłą zmianę.

Odłączać coś od niego: zły czas na palenie za sobą mostów. Pamiętaj, że ktoś na kim stawiasz „krzyżyk” może powrócić do Twojego życia w przyszłości.

Spalone gniazdko elektryczne: jak najszybciej postaraj się naprawić relacje z osobą, z którą jesteś w konflikcie.

Instalować je: podjęte decyzje mogą być nieprzewidywalne w skutkach.

Wymieniać: próżne szukanie powodu niepowodzeń.

Iskrzące lub dymiące: strach i lęk (być może ukryty), lub zapowiedź wydarzeń, które mogą doprowadzić do kompletnej utraty równowagi.

Dołącz do grupy Interpretacja snów Mojsennik.pl

To interpretacja snu Gniazdko elektryczne w Polskim senniku online.
Inne interpretacje snów w senniku podobne do tego snu to Mieszkanie, Gniazdo, Dom, Chata, Chałupa, Wejście, sprawdź je. Możesz też opisać swój sen w całości by poznać błyskawiczną interpretację przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Wykorzystaj funkcje wyszukiwania głosowego interpretacji snów w senniku, klikając ikonę mikrofonu w polu wyszukiwania. Więcej o wyszukiwaniu głosowym w senniku przeczytasz tutaj.

PRZEŚLIJ DO ZNAJOMYCH

Udostępnij na FacebookUdostępnij w MessangerUdostępnij w WhatsappUdostępnij na TwitterUdostępnij Skopiuj link

NAJNOWSZE AKTUALIZACJE SNÓW

MężczyznaUbiegać o cośZarazkiAutobusKajdanyKalejdoskopRachunekMaskaPierścionek zaręczynowyZnamięWodaParafiaWłasna śmierćDrabinaPoródNarkotyk

POPULARNE SNY

ZmarliZąbWodaWłosySamochódPiesPieniądzePająkOgieńLasKotKałDzieckoDomCiążaMyszy

OSTATNIO DODANE INTERPRETACJE

ZarazkiKalejdoskopRachunekPierścionek zaręczynowyParafiaWłasna śmierćRozbity telefonZdrada mężaButy na obcasieFarszDezynfekcja

Sennik alfabetyczny