Sennik – znaczenie snów – Mojsennik.pl

Sennik

jest zbiorem interpretacji symboli, pojawiających się w marzeniach sennych. Każda kultura wytworzyła swój własny system tłumaczenia ich znaczeń. Niektóre senniki sięgają korzeniami do czasów starożytnych np. sennik egipski, babiloński, czy też asyryjski. Mnogość istniejących senników pozwala więc sądzić, że nie należy interpretować snów w oderwaniu od sytuacji osoby śniącej i kultury w jakiej na co dzień ona egzystuje. Mimo iż sny z biologicznego punktu widzenia są czasem regeneracji organizmu to jednak od lat ludzie poszukują w nich głębszego znaczenia, w tym mocy przekazywania przyszłych wydarzeń.

Znaczenie snów

Sennik stanowi narzędzie, które w sposób szybki i nieskomplikowany dostarcza szereg interpretacji symboli, które pojawiają się snach. Staro-tybetańskie przysłowie brzmi: Chociaż masz oczy, by widzieć innych, potrzebujesz lustra, by zobaczyć siebie. Tym lustrem są nasze sny, bo widzimy w nich siebie jakby z zewnątrz. Podczas snu obserwujemy, by po przebudzeniu móc wyciągnąć wnioski. Mimo upływu czasu moda na sprawdzanie znaczenia snów nie przeminęła. Najczęściej sprawdzane znaczenia snów to:

Dom Woda Pająk Zęby Dziecko Szczur Mysz Pocałunek Wąż Seks Pościg

Mojsennik.pl zawiera ogromną bazę opisów marzeń sennych, pomagając w interpretacji w najbardziej trafny sposób. Mojsennik.pl jako jedyny pozwala opisać cały sen np. “śniła mi się babcia z którą rozmawiałam na korytarzu w jakimś domu”. Algorytm rozpozna frazy w opisanym śnie, i  wybierze to, co może mieć największe znaczenie dla śniącego. Na stronie można także wyszukiwać kilka fraz w jednym czasie, np. “studnia matka siostra dom brat spotkanie kawa stół”. Podobnie jak w przypadku opisu całego snu, algorytm szybko posegreguje interpretacje według poziomu istotności dla śniącego.

Mojsennik.pl

Warto dodać, że nie istnieje inny sennik posiadający takie funkcje. Sennik działa zarówno na komputerach, laptopach, tabletach oraz telefonach komórkowych zachowując przy tym prostotę i wygodę użytkowania. Baza danych strony jest aktualizowana na bieżąco, oraz uzupełniana o nowe sny, których wcześniej znaczenie było trudno dostępne. Interpretacje snów znajdujące się na stronie Mojsennik.pl są tworzone na podstawie schematów i stylu zgodnego dla senników: egipskiego, polskiego, asyryjskiego, babilońskiego, greckiego, hebrajskiego, indiańskiego, muzułmańskiego, rzymskiego, japońskiego oraz przełożone na język sennika współczesnego, co ułatwia zrozumienie snu. Mojsennik.pl jest sennikiem na miarę XXI wieku.

Tło strony Mojsennik.pl